Jazdy doszkalające Ursynów

Powrót do kierowania pojazdem bywa ciężki, zwłaszcza jeśli nie jeździło się kilka lat z różnych przyczyn. Nasza szkoła znajduje się w Warszawie na Ursynowie. Jazdy doszkalające polecamy osobom, które w przeszłości zdały pozytywnie egzamin państwowy, ale nie jeździły wcale lub bardzo rzadko pojazdem. Wówczas instruktor chętnie omówi zagadnienia teoretyczne, a także zaproponuje kilka lekcji zarówno na placu manewrowym, jak i w mieście. Kilka lekcji pozwoli na nowo przyzwyczaić się do mechanizmu i nabrać pewności siebie za kółkiem.

Turkusowa organizacja

Zespołowość, równość, samozarządzanie - to nieliczne cechy modelu działania firmy, jakim jest turkusowa organizacja. Wszystkim przedsiębiorcom zainteresowanym przedstawionym schematem zarządzania zespołem oferujemy szkolenia, a także udostępniamy materiały w elektronicznej wersji, które dotyczą kompleksowego zarządzania jakością.

Pośrednik pracy dla Ukraińców

Coraz więcej polskich firm otwiera się na przyjmowanie ogromnej siły roboczej, jaką są pracownicy z Ukrainy. Pośrednictwo, które im oferujemy, pozwala na znalezienie odpowiedniego stanowiska, które nie tylko będzie stanowiło nowe doświadczenie, ale również będzie odpowiadało talentom oraz wymaganiom Klienta.