Sprawy spadkowe

W zakres usług naszej kancelarii prawniczej wchodzi między innymi rozwiązywanie kwestii zasiedzenia nieruchomości, czy windykacja należności. Świadczymy również pomoc, w którą wliczają się sprawy spadkowe. Nasze biuro prawnicze mieści się w Szczecinie. Z kancelarią można kontaktować się również przez adres e-mail, jak i telefonicznie.

Komornik Bydgoszcz

Przede wszystkim rzetelność i praca zgodnie z literą prawa, w świetle obecnych przepisów. Michał Popiel, komornik przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczu, przygotowuje między innymi protokoły stanu posiadania dla rozpraw sądowych. Kancelaria komornicza przyjmuje interesantów w dni robocze, od poniedziałku do piątku.

Radca prawny cennik

Interpretacja przepisów kodeksu gospodarczego niekiedy nie jest możliwa bez pomocy, jaką oferuje radca prawny. Oferuję też wsparcie w zakresie analizy poprawności umów i kontaktów, a także biorę udział w negocjacjach. Na mojej stronie internetowej dostępna jest zakładka "cennik", w której przedstawiono sposoby rozliczania współpracy.

szkolenia dla firm

Szkolenia zawodowe, jak zauważyliśmy, dostępne są wszędzie san jednak interesują te szkolenia dla firm, które swe miejsce mają nad polskim morzem. Jeśli chodzi o szkolenia dla firm w tym mieście sprawa ma się dwutorowo. Wspominaliśmy już o Łodzi, gdzie szkolenia dla firm są bardzo popularne. Zapraszamy do zapisów!

Prawnik Płock

Na naszej stronie internetowej znajdziecie zakres usług, jakie świadczy dla Was nasz prawnik. Przygotowane przez nas zostaną potrzebne Wam wnioski sądowe, pisma procesowe czy inne dokumentacje. Zajmujemy się wykonywaniem usług zgodnie z ogólnoprzyjętymi zasadami etyki adwokackiej. Znajdziecie u nas pomoc realizowaną dla klientów indywidualnych, jak również dla firm. Nasza kancelaria zlokalizowana jest w Płocku, gdzie możecie się spotkać z nami w celu uzyskiwania porad w różnych obszarach prawa.