rozwód

Zajmujemy się sprawami z zakresu prawa rodzinnego, takimi jak rozwód czy separacja. Radca Anna Grzegorska podejmuje się prowadzenia spraw przed sądem oraz związanego z nimi podziału majątku między małżonkami - m.in. zgłoszenia roszczeń alimentacyjnych przez jedną ze stron. W naszej Kancelarii we Wrocławiu zajmujemy się również zagadnieniami dotyczącymi zniesienia wspólności czy ustalenia lub zaprzeczenia macierzyństwa i ojcostwa. Mogą się do nas zgłosić także osoby chcące ograniczyć lub pozbawić partnera władzy rodzicielskiej.

Porady prawne Bydgoszcz

Radca prawny z Bydgoszczy świadczy kompleksowe porady prawne zarówno klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorstwom czy też jednostkom samorządów terytorialnych. Porady prawne udzielane przez radcę charakteryzują się precyzją i szczególną dbałością o szczegóły. Jeśli są Państwo zainteresowani poradą prawną zapraszamy do kontaktu.

Porady prawne Lublin

Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Kamińska, Woźniak, Złotkiewicz Sp.j. prowadzi porady prawne dla klientów z Lublina oraz okolic. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza wiedza i doświadczenie pozwoliły nam rozwiązywać każdą sprawę. Zapewniamy pełne zrozumienie, profesjonalizm oraz skuteczność naszych prac. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Odszkodowania Poznań

W ramach świadczonych dla naszych klientów usług kancelaria MM adwokaci obsługuje także odszkodowania w Poznaniu. Udzielamy naszym klientom porad w zakresie możliwych do uzyskania należności, a także reprezentujemy go na etapie przedsądowym przed ubezpieczycielem, a jeśli sprawa trafi na wokandę sądową, to również przygotowujemy linię obrony. Reprezentujemy klientów w takich sprawach jak: wypadki komunikacyjne, utrata życia i zdrowia, zniszczenie mienia, kradzieże, a także ubezpieczenia osobowe.

prawnik Radom

Paweł Strzałkowski - prawnik i właściciel Kancelarii Radcy Prawnego, której siedzibą jest miasto Radom. Świadczymy usługi prawnicze oraz pomoc prawną w zakresie prawa i administracji. Każdy z naszych doświadczonych prawników pomoże Państwu w przygotowaniu wszelkiego rodzaju dokumentów, między innymi: projekty umów, apelacje, zażalenia, wnioski czy opinie prawne. Każdy nasz prawnik prowadzi również konsultacje prawne, zajmuje się ochroną prawną, obsługą procesów windykacyjnych jak i dochodzeniem należności.