Radca prawny cennik

Interpretacja przepisów kodeksu gospodarczego niekiedy nie jest możliwa bez pomocy, jaką oferuje radca prawny. Oferuję też wsparcie w zakresie analizy poprawności umów i kontaktów, a także biorę udział w negocjacjach. Na mojej stronie internetowej dostępna jest zakładka "cennik", w której przedstawiono sposoby rozliczania współpracy.

Prawnik Płock

Na naszej stronie internetowej znajdziecie zakres usług, jakie świadczy dla Was nasz prawnik. Przygotowane przez nas zostaną potrzebne Wam wnioski sądowe, pisma procesowe czy inne dokumentacje. Zajmujemy się wykonywaniem usług zgodnie z ogólnoprzyjętymi zasadami etyki adwokackiej. Znajdziecie u nas pomoc realizowaną dla klientów indywidualnych, jak również dla firm. Nasza kancelaria zlokalizowana jest w Płocku, gdzie możecie się spotkać z nami w celu uzyskiwania porad w różnych obszarach prawa.

Spłata zadłużenia

Do obowiązków pani komornik prowadzącej kancelarię podlegającą Sądowi Rejonowemu w Ciechanowie należy przede wszystkim prowadzenie postępowań egzekucyjnych. W ramach swojej działalności zajmuje się przeprowadzaniem eksmisji, zabezpieczaniem roszczeń, spisywaniem inwentarza, a także prowadzeniem licytacji lub pomocą w dobrowolnej spłacie zadłużenia.

Kancelaria adwokacka

Montowski - profesjonalna kancelaria adwokacka w Bydgoszczy. Serdecznie zapraszamy! Jeśli potrzebujesz pomocy prawnej bądź porad prawnika - skontaktuj się z nami. Posiadamy bogate doświadczenie przy prowadzeniu wielu skomplikowanych spraw. Nasza kancelaria wyspecjalizowała się w prawie gospodarczym i karnym. Zapraszamy!