Adwokat sprawy cywilne

Bez względu na to, czy przedmiotem sprawy cywilnej są rozwody, czy też alimenty wcale nie trzeba umawiać się na osobiste spotkanie z prawnikiem, aby poznać adekwatne w naszej sytuacji porady prawne. W indywidualnych przypadkach internetowe konsultacje mogą być zatem stosowane również wówczas, gdy sprawa jest już w toku naprzemiennie z tradycyjnymi wizytami składanymi w kancelarii.

Sprawy spadkowe

W zakres usług naszej kancelarii prawniczej wchodzi między innymi rozwiązywanie kwestii zasiedzenia nieruchomości, czy windykacja należności. Świadczymy również pomoc, w którą wliczają się sprawy spadkowe. Nasze biuro prawnicze mieści się w Szczecinie. Z kancelarią można kontaktować się również przez adres e-mail, jak i telefonicznie.

Komornik Bydgoszcz

Przede wszystkim rzetelność i praca zgodnie z literą prawa, w świetle obecnych przepisów. Michał Popiel, komornik przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczu, przygotowuje między innymi protokoły stanu posiadania dla rozpraw sądowych. Kancelaria komornicza przyjmuje interesantów w dni robocze, od poniedziałku do piątku.

Kancelaria adwokacka Konin

Zajmujemy się wsparciem osób m.in. w postępowaniach rozwodowych czy przy tworzeniu pism procesowych. Kancelaria adwokacka działa na terenie Konina, gdzie świadczy pomoc z zakresu prawa pracy, gospodarczego, karnego, cywilnego, rodzinnego, administracyjnego czy gospodarczego zarówno przedsiębiorstwom, jak i osobom prywatnym.

Prywatny detektyw w Warszawie

Firma oferuje profesjonalne usługi zdobywania informacji. Prywatny detektyw zajmuje się przeprowadzaniem wywiadów rynkowych, windykacją długów, ustalaniem miejsca pobytu osób i mienia czy odzyskiwaniem utraconych danych. Siedziba biura mieści się w Warszawie, ale działania prowadzone są na trenie całego kraju.