Wynajem przyczep kempingowych

Nie każdego stać i nie każdy lubi noclegi w 4-gwiazdkowych hotelach. Jeśli pragniesz odpoczywać blisko natury, proponujemy skorzystać z jednej z naszych usług. Możesz tanio i w prosty sposób zarezerwować miejsce na polu namiotowym nad morzem (Chłapowo, okolice Władysławowa) lub wybrać opcję campingu i wynajmu przyczep kempingowych. Każda z tych możliwości gwarantuje dostęp do kuchni (na miejscu lodówka, czajnik, kuchenka gazowa), TV i WiFi, bezpośredni dostęp do Bałtyku oraz ochronę i obsługę recepcji.

Rejsy morskie

Nie jesteśmy biurem podróży, dlatego nasze rejsy morskie są niezwykłe. To nie jest oferta masowa. Zabieramy naszych uczestników w miejsca, które znamy i które według nas są godne poznania i zobaczenia. Zapewniamy bardzo dobre warunki zakwaterowania i wyżywienia, a także ciekawie ułożony harmonogram wyprawy. Podczas podróży po najpiękniejszych akwenach można z odmiennej perspektywy poznać przyrodę. Zachęcamy do bardziej szczegółowego zapoznania się z naszymi propozycjami. Gwarantujemy niezapomniane przeżycia.

Konferencje Poznań

Zachęcamy do skorzystania z oferty, która przygotował Hotel Royal. Przygotowaliśmy dla Państwa niepowtarzalne sale konferencyjne w Poznaniu. Z pewnością skorzystanie z naszych usług będzie wiązało się z dopięciem każdego wydarzenia na ostatni guzik. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z najwspanialszych możliwości sal konferencyjnych.

torby samsonite

Jeśli wybierasz się na wakacje, nie zapomnij dobrze zabezpieczyć swojego bagażu przed zniszczeniem. Torby Samsonite, dostępne w Sklepie New Line, stworzone zostały z materiałów wytrzymałych na czynniki zewnętrzne i uszkodzenia mechaniczne. Walizki z kolekcji BON AIR to solidne wykonanie w dobrej cenie. System TSA, w który wyposażone są te produkty sprawdzi się doskonale podczas podróży do Kanady, Japonii Australii czy USA, gdzie może zaistnieć konieczność sprawdzenia zawartości przez służby celnee. Szeroki wybór kolorystyczny sprawi, że z pewnością rozpoznasz swój bagaż na lotnisku.

Hotele w Zakopanem

Zapraszamy na wyjątkowe wakacje w stolicy Polskich Tatr, w otoczeniu niezwykłej przyrody, wśród zapierających dech w piersiach widoków i w bezpośredniej bliskości atrakcji sportowych i turystycznych. Hotele w Zakopanem, takie jak prowadzony przez nas czterogwiazdkowy Crocus, zapewniają doskonałe warunki zakwaterowania i bazę wypadową na stoki narciarskie czy szlaki pieszych wędrówek.