Rejsy wycieczkowe z przelotem

Pływanie jachtem po światowych akwenach na długo pozostaje w pamięci uczestników takich wypraw. Wśród podróży dostępnych w naszej ofercie dużym zainteresowaniem cieszą się rejsy wycieczkowe z przelotem. Mogą one obejmować na przykład trasy karaibskie, meksykańskie czy wojaże na terenie Panamy albo Kostaryki.

Pensjonat Ustka

Zapraszamy do urokliwej, nadmorskiej miejscowości Ustka. Oferujemy atrakcyjną bazę noclegową dla wymagających klientów - nasze apartamenty zostały zaprojektowane z myślą o wysokich oczekiwaniach naszych gości. Posiadamy apartamenty do wynajęcia, wyposażone w nowoczesny sprzęt typu lodówka i zmywarka. Nasz personel zapewni Państwu miły i komfortowy pobyt, udzielimy również niezbędnych informacji na temat kurortu. Nasz pensjonat to doskonały wybór dla osób, poszukujących ciszy i relaksu w otoczeniu plaży i morza.

Wesele na kaszubach

Pragniesz cieszyć się nie tylko wygodnymi przestrzeniami apartamentów, ale również możliwością zorganizowania bardzo ważnego wydarzenia? Wesele na Kaszubach - to jest to, co pozwoli Ci ten wielki dzień zapamiętać w sposób szczególny. Hotel Kiston nie tylko udostępnia doskonale przygotowaną salę, ale również jest w stanie zająć się przygotowaniem poczęstunku i obsługą Gości. Nasza sala bankietowa zaskakuje elegancją, przestronnością oraz licznymi udogodnieniami. Uświetnią one każdą uroczystość. Zapraszamy

Kajaki Śląsk

Zajmujemy się organizacją atrakcji sportowych na wodzie w okresie wakacyjnym i urlopowym. Klienci mogą wybrać się z nami na kajaki na Śląsku. Przygotowujemy spływy dla doświadczonych i początkujących dzieci, dorosłych oraz grup. Oferujemy spływy turystyczne, a także w ramach firmowych imprez integracyjnych.

Domek na święta w górach

Pragniesz wypoczynku w święta pośród majestatycznych wzgórz, pól oraz lasów? Nasz domek w górach na wynajem do doskonały wybór dla Ciebie! Proponujemy przestronny, dwupiętrowy obiekt letniskowy, przeznaczony dla 8 osób. Budynek posiada przytulną kuchnię, piękne sypialnie i dwie łazienki - jest więc właściwie przystosowany do tak dużej grupy osób. Wnętrza zostały urządzone w stylu łączącym nowoczesność z tradycyjnym folklorem. Dodatkowym dużym udogodnieniem jest dostępny parking, telewizor oraz taras widokowy.