Wynajem przyczep kempingowych

Nie każdego stać i nie każdy lubi noclegi w 4-gwiazdkowych hotelach. Jeśli pragniesz odpoczywać blisko natury, proponujemy skorzystać z jednej z naszych usług. Możesz tanio i w prosty sposób zarezerwować miejsce na polu namiotowym nad morzem (Chłapowo, okolice Władysławowa) lub wybrać opcję campingu i wynajmu przyczep kempingowych. Każda z tych możliwości gwarantuje dostęp do kuchni (na miejscu lodówka, czajnik, kuchenka gazowa), TV i WiFi, bezpośredni dostęp do Bałtyku oraz ochronę i obsługę recepcji.

Apartamenty w Kołobrzegu blisko morza

Jeśli wybierać się na wczasy, to tylko nad morze. Jeśli wybierać się nad morze, to tylko do Kołobrzegu. Panuje tu doskonała atmosfera. Można skorzystać z oferty kulturalne, licznych atrakcji lub też poleniuchować na plaży. Oferujemy na wynajem apartamenty w Kołobrzegu blisko morza. Zapewniają komfortowe noclegi i poczucie niezależności. Są w pełni wyposażone i posiadają liczne udogodnienia, które umilą wczasowiczom czas. Zachęcamy do skorzystania z możliwości wcześniejszej rezerwacji. Gwarantujemy niezapomniane wspomnienia.

Rejsy wycieczkowe z przelotem

Pływanie jachtem po światowych akwenach na długo pozostaje w pamięci uczestników takich wypraw. Wśród podróży dostępnych w naszej ofercie dużym zainteresowaniem cieszą się rejsy wycieczkowe z przelotem. Mogą one obejmować na przykład trasy karaibskie, meksykańskie czy wojaże na terenie Panamy albo Kostaryki.