Wynajem przyczep kempingowych

Nie każdego stać i nie każdy lubi noclegi w 4-gwiazdkowych hotelach. Jeśli pragniesz odpoczywać blisko natury, proponujemy skorzystać z jednej z naszych usług. Możesz tanio i w prosty sposób zarezerwować miejsce na polu namiotowym nad morzem (Chłapowo, okolice Władysławowa) lub wybrać opcję campingu i wynajmu przyczep kempingowych. Każda z tych możliwości gwarantuje dostęp do kuchni (na miejscu lodówka, czajnik, kuchenka gazowa), TV i WiFi, bezpośredni dostęp do Bałtyku oraz ochronę i obsługę recepcji.

Konferencje Poznań

Zachęcamy do skorzystania z oferty, która przygotował Hotel Royal. Przygotowaliśmy dla Państwa niepowtarzalne sale konferencyjne w Poznaniu. Z pewnością skorzystanie z naszych usług będzie wiązało się z dopięciem każdego wydarzenia na ostatni guzik. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z najwspanialszych możliwości sal konferencyjnych.

torby samsonite

Jeśli wybierasz się na wakacje, nie zapomnij dobrze zabezpieczyć swojego bagażu przed zniszczeniem. Torby Samsonite, dostępne w Sklepie New Line, stworzone zostały z materiałów wytrzymałych na czynniki zewnętrzne i uszkodzenia mechaniczne. Walizki z kolekcji BON AIR to solidne wykonanie w dobrej cenie. System TSA, w który wyposażone są te produkty sprawdzi się doskonale podczas podróży do Kanady, Japonii Australii czy USA, gdzie może zaistnieć konieczność sprawdzenia zawartości przez służby celnee. Szeroki wybór kolorystyczny sprawi, że z pewnością rozpoznasz swój bagaż na lotnisku.

Wynajem apartamentów Kraków

Ekskluzywny apartament do wynajęcia w mieście Kraków. Oferowane mieszkanie charakteryzuje się wysokim standardem zapewniającym komfortowy pobyt. Pełne wyposażenie, możliwość wykonania szeregu usług dodatkowych, atrakcyjne ceny w zależności od długości planowanego pobytu. Skorzystaj z naszej oferty - polecamy.