Odzież medyczna

Warto odwiedzić nasz sklep medyczny. Działamy online dzięki czemu z naszej oferty mogą skorzystać osoby, które z różnych względów muszą zostać w domu. Można u nas nabyć akcesoria rehabilitacyjne, takie jak: wkładki ortopedyczne i stabilizatory nadgarstka i stawu skokowego. Dysponujemy również bogatym wyborem odzieży medycznej, zarówno dla personelu jak i pacjentów.

Materiały opatrunkowe

Jeśli prowadzisz szpital, gabinet lekarski, laboratorium lub klinikę weterynaryjną, nasza oferta skierowana jest do Ciebie. Hurtownia Evermed posiada w asortymencie sprzęt niezbędny przy pobieraniu krwi, wykonywaniu zabiegów czy badań. Znajdziesz u nas materiały opatrunkowe, środki do dezynfekcji, rękawice jednorazowe i wiele innych akcesoriów medycznych.

Operacja zaćmy w Czechach

Długość kolejek do lekarzy w Polsce jest zatrważająca. Wiele miesięcy czekania na niezbędne zabiegi sprawia, że stan zdrowia się pogarsza. Dlatego warto skorzystać z leczenia transgranicznego. Wielu chorych wybrało się w ostatnich latach do Czech na operację zaćmy, która jest refundowana z kasy NFZ.

Implanty zębów Poznań

Współczesna technika stomatologiczna pozwala na takie odtwarzanie utraconych siekaczy, kłów i trzonowców, które nie tyko wyglądają naturalnie, lecz także spełniają swoje funkcje. Implanty zębów zakładane przez klinikę Dentika-Medic z siedzibą w Poznaniu składają się ze sztucznego korzenia wykonanego z biozgodnego tytanu, do którego montowana jest ceramiczna korona, znakomicie imitująca ubytek. Odpowiednia diagnostyka pozwoli na wykonanie substytutu, który dopasuje się do pozostałych elementów szczęki.

Warszawa klinika medycyny estetycznej

Sieć przychodni Profemed zrzesza lekarzy różnych specjalizacji. W Warszawie klinika medycyny estetycznej mieści się przy ul. Racławickiej. Udają się tam ludzie chcący zwalczać efekty starzenia oraz defekty urody, takie jak przebarwienia, blizny potrądzikowe czy inne niedoskonałości. Zabiegi są bezinwazyjne.

Wybielanie zębów Poznań

W naszej klinice znajdziecie specjalistów, którzy zajmują się wykonywaniem zabiegów z zakresu stomatologii estetycznej. Znajdziecie u nas między innymi realizowane w profesjonalnej formie wybielanie zębów. Wykonywane jest ono za pomocą profesjonalnych lamp i specjalistycznych żelów, które pozwalają uzyskać niezwykłe rezultaty. Dzięki nam będziecie mogli o tej pory cieszyć się pięknym, śnieżnobiałym oraz zdrowym wyglądem Waszych uśmiechów. Zapraszamy do kontaktu. Nasza klinika znajduje się w Poznaniu, w dzielnicy Piątkowo.

Lekarstwo na boreliozę

Wizyta w lesie może mieć często poważne konsekwencje pomimo tego, iż bagatelizuje się je nie tylko ze względu na brak wystarczającej wiedzy. Ugryzienie kleszcza może prowadzić do zagnieżdżenia się w organizmie pasożyta, siejącego wielokrotnie poważne spustoszenie. Lekarstwo na boreliozę może okazać się skutecznym antidotum.

Implanty zębowe

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej gabinetu stomatologicznego Małeccy Dent. Pracują u nas wieloletni lekarze dentyści. Naszym klientom proponujemy konsultacje, badania i rozmaite zabiegi. Wśród nich znajdują się między innymi implanty zębowe. Jeżeli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat wykonywanych badań i zabiegów, możesz od razu wstąpić na witrynę www.maleccydent.pl. W razie dodatkowych pytań zapraszamy do bezpośredniego kontaktu. Jesteśmy pewni, że nasi pracownicy odpowiedzą na wszelkie pytania.