Odzież medyczna

Warto odwiedzić nasz sklep medyczny. Działamy online dzięki czemu z naszej oferty mogą skorzystać osoby, które z różnych względów muszą zostać w domu. Można u nas nabyć akcesoria rehabilitacyjne, takie jak: wkładki ortopedyczne i stabilizatory nadgarstka i stawu skokowego. Dysponujemy również bogatym wyborem odzieży medycznej, zarówno dla personelu jak i pacjentów.

Implanty zębowe

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej gabinetu stomatologicznego Małeccy Dent. Pracują u nas wieloletni lekarze dentyści. Naszym klientom proponujemy konsultacje, badania i rozmaite zabiegi. Wśród nich znajdują się między innymi implanty zębowe. Jeżeli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat wykonywanych badań i zabiegów, możesz od razu wstąpić na witrynę www.maleccydent.pl. W razie dodatkowych pytań zapraszamy do bezpośredniego kontaktu. Jesteśmy pewni, że nasi pracownicy odpowiedzą na wszelkie pytania.

Taromentin

W naszym serwisie znajduje się zbiór informacji na temat leków. Jednym z nich jest Tarometin. Na stronie internetowej można poznać jego nazwę handlową, dawkę, postać, cenę i opłatę wnoszoną przez pacjenta, a także sprawdzić ile tabetek znajduje się w jednym opakowaniu. Można sprawdzić także wskazania refundacyjne i dokładniejszy opis leku.

Okulary dla dzieci

Podobnie jak dbamy o modne ubieranie się nie możemy zaniedbywać doboru oprawek do okularów. Również jeśli chodzi o markowe okulary istnieją trendy w modzie i dawne oprawki do okularów damskie i męskie bardzo różnią się od ich dzisiejszych odpowiedników. Moda dziecięca w zakresie doboru oprawek do okularów również stale ewoluuje. W naszym sklepie internetowym staramy się stale zmieniać i dopasowywać asortyment markowych oprawek do okularów, tak aby sprostać wymaganiom odbiorców. Zapraszamy po modne okulary damskie, oprawki męskie i okulary dla dzieci.

Inhalatory domowe

Idealnym rozwiązaniem dla wszystkich członków rodziny, cierpiących na schorzenia układu oddechowego, są inhalatory domowe. Jednym z nich jest model Omnibus CN 116, który umożliwia stosowanie leków, do których podania konieczne jest użycie wysokiego ciśnienia. Posiadamy także modele niewymagające noszenia maski, przeznaczone dla noworodków.

Rektoskopia Warszawa

Choroby, którymi zajmuje się poradnia proktologiczna, to między innymi hemoroidy, ropnie okołoodbytowe, świąd i polipy. W punkcie w Warszawie przeprowadza się badania takie jak rektoskopia, anoskopia czy USG transrektalne. Objawy takie jak krew w kale, problemy z wypróżnianiem bądź krwawienie to dolegliwości, z jakimi należy zgłosić się do poradni.

Lifting Piła

Nasza klinika wykonuje niechirurgiczne podnoszenie powiek. Lifting odbywa się bez przepływu prądu przez ciało, poprzez wysłanie do naskórka mikrowiązki plazmy. Zabieg przeciwstarzeniowy unosi fałdy skórne bez konieczności ich wycinania skalpelem. Lekarze medycyny estetycznej przyjmują pacjentów w gabinecie w Pile.

poduszki dla dzieci

Chcąc dać maluchom wszystko co najlepsze już od pierwszych dni życia, musimy zadbać o odpowiednie miejsce do spania. W łóżeczku powinny znajdować się materacyk o optymalnej twardości i pościel z naturalnych materiałów. Nasza firma oferuje oryginalne ortopedyczne poduszki dla dzieci już od pierwszych dni po narodzinach.

borelioza

Wielu z nas zostało ugryzionych przez kleszcza. Spotkania z tymi zwierzętami nie muszą mieć poważnych konsekwencji, ale zdarzają się przypadki, gdy konsekwencje są poważne. Borelioza może skutkować poważnymi dolegliwościami, pomocne w konwencjonalnym leczeniu mogą zatem okazać się wykonywane przez nas terapie infekcji odkleszczowych.

Ośrodek odwykowy

Alkoholizm, narkomania, lekomania, hazard. Dziś tak niewiele trzeba, aby popaść w szpony nałogu. Niezależnie od tego, po jaką używkę lub czynność sięga człowiek, aby wprowadzić się w stan euforii jedno jest niezmienne. Uzależnienie jest chorobą, z którą trzeba walczyć. Ośrodek odwykowy Terapie od Zaraz prowadzi stacjonarną terapię uzależnień. Możesz przyjechać do nas na kilka tygodni, aby definitywnie zamknąć za sobą przeszłość. Poznasz tutaj doskonałych terapeutów i ludzi podobnych do siebie. Przekonaj się, że dasz radę.

Ortodonta Poznań

W naszym gabinecie dentystycznym pracuje niezwykle wykwalifikowany ortodonta. Poznań jest miastem mieszczącym w sobie siedzibę firmy Medicadent. Zapraszamy na stronę internetową https://medicadent.com.pl/ gdzie znajdziesz więcej informacji na temat oferty. Umów się na wizytę już dzisiaj i zadbaj o swój uśmiech!

Chirurg stomatolog Poznań

Bywa tak, że i nasze uzębienie wymaga interwencji skalpela. W Poznaniu chirurg stomatolog dziecięcy przyjmuje w gabinetach Żyrafy Zębali w Poznaniu i Luboniu. Do jego zadań należą m.in. usuwanie zatrzymanych ósemek, hemisekcja i resekcja, podcinanie wędzidełka warg i języka, czy usuwanie zmian w obrębie błony śluzowej jamy ustnej. Zapraszamy!

Hormonoterapia

Jedną z metod leczenia w onkologii jest hormonoterapia, która ma na celu wstrzymywanie procesu rozwoju choroby. Zazwyczaj ten rodzaj terapii stosuje się w leczeniu paliatywnym oraz wspomagająco przy zastosowaniu innych jeszcze metod walki z nowotworem. Nasi lekarze objaśniają w czasie konsultacji tę technikę.

Okulista Kartuzy

Szukasz miejsca w Kartuzach, gdzie jednocześnie poddasz się badaniu wzroku i będziesz mógł liczyć na pomoc przy doborze oprawek i soczewek kontaktowych? Zapraszamy do naszej sieci salonów na Pomorzu. Nasz okulista wykona badania pozwalające precyzyjnie określić wadę wzroku, a wykwalifikowany personel pomoże w doborze "drugich oczu".

buty medyczne

Przedstawiamy szeroki wybór obuwia, które świetnie sprawdzi się w codziennym użytkowaniu przez osoby z nadwagą lub haluksami, a także z problemami naczyniowymi. To buty medyczne ze sklepu drewniaki.com.pl, których specjalistyczne wyprofilowanie i wygodna podeszwa nie tracą swoich właściwości nawet z biegiem czasu.

Akcesoria dla osób leżących

Jesteśmy firmą, która oferuje odzież przeznaczoną dla pacjentów czy członków rodziny z różnymi schorzeniami, typowymi zwłaszcza u seniorów. Proponujemy akcesoria dla osób leżących, chorych na Alzheimera oraz zmagających się z demencją. Nasze wyroby zapewniają chorym większy komfort, ale też ułatwiają opiekę nad seniorami tym, którzy ją sprawują.

Spongostan

Hurtownia medyczna zajmuje się sprzedażą akcesoriów lekarskich niezbędnych do ratowania zdrowia i życia pacjentów. W ofercie znajdzie się spongostan, czyli żelatynowa gąbka o działaniu hemostatycznym, którą stosuje się do opatrzenia trudno dostępnych ran, celem zahamowania krwawienia. Wychwycenie płytek krwi pomaga już w pierwszych minutach zwiększyć krzepliwość i przyspiesza gojenie.

Laserowe usuwanie blizn Rzeszów

W Gabinecie Chirurgii Kosmetycznej Max-Med możecie Państwo wykonać laserowe usuwanie blizn. To zabieg bezpieczny, który przynosi zadowalające rezultaty. Lekarz ogrzewa skórę specjalną głowicą. Emitowane promienie powodują rozpad komórek skóry w procesie kontrolowanego oparzenia. Po zabiegu następuje silny proces regeneracji, skóra odbudowuje się, a po rozstępach lub zabliźnieniach nie ma już śladu. Polecamy również inne zabiegi, w tym lifting twarzy, plastykę powiek, liposukcję i inne.

Dieta catering

Chcesz cieszyć się zdrowiem, doskonałym samopoczuciem i pełnią energii? Najlepszą drogą do osiągnięcia tych celów będzie odpowiednio skomponowana dieta! Catering oferowany przez firmę Koperfield jest dostosowany do indywidualnych potrzeb i oczekiwań każdego z Klientów i dostarczana na terenie całej Warszawy.