Odzież medyczna

Warto odwiedzić nasz sklep medyczny. Działamy online dzięki czemu z naszej oferty mogą skorzystać osoby, które z różnych względów muszą zostać w domu. Można u nas nabyć akcesoria rehabilitacyjne, takie jak: wkładki ortopedyczne i stabilizatory nadgarstka i stawu skokowego. Dysponujemy również bogatym wyborem odzieży medycznej, zarówno dla personelu jak i pacjentów.

Wybielanie zębów Poznań

W naszej klinice znajdziecie specjalistów, którzy zajmują się wykonywaniem zabiegów z zakresu stomatologii estetycznej. Znajdziecie u nas między innymi realizowane w profesjonalnej formie wybielanie zębów. Wykonywane jest ono za pomocą profesjonalnych lamp i specjalistycznych żelów, które pozwalają uzyskać niezwykłe rezultaty. Dzięki nam będziecie mogli o tej pory cieszyć się pięknym, śnieżnobiałym oraz zdrowym wyglądem Waszych uśmiechów. Zapraszamy do kontaktu. Nasza klinika znajduje się w Poznaniu, w dzielnicy Piątkowo.

Lekarstwo na boreliozę

Wizyta w lesie może mieć często poważne konsekwencje pomimo tego, iż bagatelizuje się je nie tylko ze względu na brak wystarczającej wiedzy. Ugryzienie kleszcza może prowadzić do zagnieżdżenia się w organizmie pasożyta, siejącego wielokrotnie poważne spustoszenie. Lekarstwo na boreliozę może okazać się skutecznym antidotum.

Implanty zębowe

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej gabinetu stomatologicznego Małeccy Dent. Pracują u nas wieloletni lekarze dentyści. Naszym klientom proponujemy konsultacje, badania i rozmaite zabiegi. Wśród nich znajdują się między innymi implanty zębowe. Jeżeli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat wykonywanych badań i zabiegów, możesz od razu wstąpić na witrynę www.maleccydent.pl. W razie dodatkowych pytań zapraszamy do bezpośredniego kontaktu. Jesteśmy pewni, że nasi pracownicy odpowiedzą na wszelkie pytania.

Ile kosztuje implant zęba

Wszczepienie w kość szczęki metalowego korzenia, na którym umieszcza się później ceramiczną koronę protetyczną jest szansą na przywrócenie pięknego uśmiechu osobom, które z różnych powodów straciły swoje zęby. Nasza baza danych zawiera odpowiedzi na pytania, dla jakich pacjentów jest przeznaczony i ile kosztuje implant zęba.

Dieta wegetariańska jadłospis

Oferujemy dania bezmięsne, które odznaczają się bogactwem smaków i wartości odżywczych. Dania powstają w oparciu o sprawdzone przepisy dla wegetarian. Inspiracją do stworzenia tego działu była chęć pokazania, że kuchnia wegetariańska może być smaczna i wyjątkowo zróżnicowana, a niekiedy wymagająca większej pomysłowości niż dania mięsne. Jeżeli masz ochotę na prawdziwą bombę witaminową, to zachęcamy do skorzystania z naszych propozycji wegetariańskich. Sprawdź nasze przykładowe jadłospisy!

Taromentin

W naszym serwisie znajduje się zbiór informacji na temat leków. Jednym z nich jest Tarometin. Na stronie internetowej można poznać jego nazwę handlową, dawkę, postać, cenę i opłatę wnoszoną przez pacjenta, a także sprawdzić ile tabetek znajduje się w jednym opakowaniu. Można sprawdzić także wskazania refundacyjne i dokładniejszy opis leku.

Zdrowe produkty sklep

Przedstawiamy ofertę sklepu ze zdrową żywnością, w którym oferujemy szereg propozycji dla aktywnych osób ceniących sobie odżywianie i zbilansowane ilości cennych składników mineralnych. Dzięki naszym produktom wzbogacicie swoją dietę w witaminy i minerały. Zachęcamy do skorzystania z atrakcyjnych cen na jedzenie bezglutenowe dedykowane osobom chorującym na celiakię. Polecamy również bogate w witaminy nasiona chia, czyli szałwię hiszpańską. Dowiedz się więcej na temat naszego asortymentu i skorzystaj z zakupów.