Call center Bydgoszcz

Ekspansja każdego przedsiębiorstwa wiąże się z otwarciem nowych kanałów sprzedażowych. W niektórych branżach naturalnym krokiem i rozwiązaniem w tym zakresie wydaje się być call center. Firma UniCall świadczy kompleksowe usługi w tym zakresie, dostarczając Ci technologię, przeszkolonych pracowników, a także całe know-how na temat tego jak sprzedawać swój produkt przy wykorzystaniu telemarketingu, a także jak uruchomić fachową infolinię przychodzącą. Zapraszamy do naszego biura w Bydgoszczy gdzie omówimy szczegóły.

Druk ulotek

Jeżeli interesuje Cię drukowanie ulotek czy folderów, znalazłeś się w odpowiednim miejscu. W naszej firmie wykorzystujemy włącznie specjalistyczny sprzęt oraz papier najwyższej jakości, dzięki czemu jesteśmy całkowicie przekonani o tym, że nasze starania przyniosą klientom satysfakcję. Tak atrakcyjnej oferty na druk materiałów nie da Ci żadna inna firma.

Coperteo

Przemyślane projekty wizualne, które mają na celu umieszczenie logo Waszego przedsiębiorstwa na często używanych przedmiotach potrafią często przynieść ogromne zyski wizerunkowe i, w efekcie, finansowe. W zakresie działalności Coperteo przygotowujemy profesjonalne koperty firmowe z nadrukiem, dzięki którym hurtowo będziecie mogli wysyłać listy i wszelkie inne materiały do klientów, którzy zawsze zetkną się z Waszym brandem. Im większy nakład Państwo zamówicie, tym jego cena będzie naturalnie mniejsza.

Gadżety z logo

Prezentujemy doskonałej jakości akcesoria, które wpłyną pozytywnie na wizerunek firmy i pozwolą na wypromowanie produktów czy usług. Do naszych specjalności należą między innymi kubki z reklamą, dzięki którym będziecie Państwo mogli zaopatrzyć klientów w gadżety z logo firmy - drukujemy na produktach wszystko, czego tylko oczekujecie, a dzięki nowoczesnemu zapleczu technicznemu, jesteśmy w stanie realizować zlecenia masowo. Zapewniamy fachowe i kompleksowe usługi, jak również bardzo atrakcyjne ceny.

Kolportaż ulotek na wybory

Naszą specjalnością od lat pozostaje plakatowanie oraz kolportaż ulotek - na wybory i nie tylko. Działamy na terenie całego kraju, a nawet poza jego granicami. Rozdawanie i roznoszenie ulotek nie ma dla nas żadnych tajemnic. Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą usług.

Opakowania Bydgoszcz

Proponujemy pudełka kartonowe, które, dzięki swojemu dekoracyjnemu wyglądowi i starannemu wykonaniu, nadadzą się na różne odświętne okazje. Opakowania z naszej bydgoskiej firmy znajdują także zastosowanie jako dekoracje domowe - przykładem jest tzw. flower box. Pudełka wykonane zostały m.in. z tektury introligatorskiej.

Agencja Performance Influencer Marketingu

Nasza oferta skierowana jest do marek chcących zorganizować kampanię w mediach społecznościowych oraz do osób uważających się za wpływowe i posiadających oddane grono odbiorców. Jako Agencja Performance Influencer Marketingu zajmujemy się zarządzaniem kampaniami reklamowymi. Tworzymy kreatywne strategie i zajmujemy się analizą ich efektów.

Siwe włosy

Jeszcze do niedawna były niemile widziane i regularnie maskowane farbami. Dziś jednak siwe włosy postrzegane są nieco inaczej - coraz częściej traktowane są jako atut. Artykuł przytacza przykłady gwiazd oraz influencerek, dla których walka ze srebrzystymi kosmykami na głowie już dawno straciła sens i postanowiły dumnie prezentować swój naturalny kolor.

torby foliowe

Przenoszenie i transport produktów może się odbywać w przyjaznych dla środowiska warunkach. Zamiast kupować plastikowe reklamówki, które się są biodegradowalne, postaw na foliowe torby ekologiczne. Są one wykonane z folii polietylenowej, zatem rozkładają się szybko do wody i dwutlenku węgla. Odpowiednia substancja sprawia, że proces degradacji następuje pod wpływem kontaktu z tlenem, światłem słonecznym, wysoką lub niską temperaturą. Nasze wyroby nadają się do recyklingu, a także są aseptyczne, można w nich wiec przechowywać mięso.