Call center Bydgoszcz

Ekspansja każdego przedsiębiorstwa wiąże się z otwarciem nowych kanałów sprzedażowych. W niektórych branżach naturalnym krokiem i rozwiązaniem w tym zakresie wydaje się być call center. Firma UniCall świadczy kompleksowe usługi w tym zakresie, dostarczając Ci technologię, przeszkolonych pracowników, a także całe know-how na temat tego jak sprzedawać swój produkt przy wykorzystaniu telemarketingu, a także jak uruchomić fachową infolinię przychodzącą. Zapraszamy do naszego biura w Bydgoszczy gdzie omówimy szczegóły.

Kolportaż ulotek na wybory

Naszą specjalnością od lat pozostaje plakatowanie oraz kolportaż ulotek - na wybory i nie tylko. Działamy na terenie całego kraju, a nawet poza jego granicami. Rozdawanie i roznoszenie ulotek nie ma dla nas żadnych tajemnic. Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą usług.

Opakowania Bydgoszcz

Proponujemy pudełka kartonowe, które, dzięki swojemu dekoracyjnemu wyglądowi i starannemu wykonaniu, nadadzą się na różne odświętne okazje. Opakowania z naszej bydgoskiej firmy znajdują także zastosowanie jako dekoracje domowe - przykładem jest tzw. flower box. Pudełka wykonane zostały m.in. z tektury introligatorskiej.

Agencja Performance Influencer Marketingu

Nasza oferta skierowana jest do marek chcących zorganizować kampanię w mediach społecznościowych oraz do osób uważających się za wpływowe i posiadających oddane grono odbiorców. Jako Agencja Performance Influencer Marketingu zajmujemy się zarządzaniem kampaniami reklamowymi. Tworzymy kreatywne strategie i zajmujemy się analizą ich efektów.

Siwe włosy

Jeszcze do niedawna były niemile widziane i regularnie maskowane farbami. Dziś jednak siwe włosy postrzegane są nieco inaczej - coraz częściej traktowane są jako atut. Artykuł przytacza przykłady gwiazd oraz influencerek, dla których walka ze srebrzystymi kosmykami na głowie już dawno straciła sens i postanowiły dumnie prezentować swój naturalny kolor.

torby foliowe

Przenoszenie i transport produktów może się odbywać w przyjaznych dla środowiska warunkach. Zamiast kupować plastikowe reklamówki, które się są biodegradowalne, postaw na foliowe torby ekologiczne. Są one wykonane z folii polietylenowej, zatem rozkładają się szybko do wody i dwutlenku węgla. Odpowiednia substancja sprawia, że proces degradacji następuje pod wpływem kontaktu z tlenem, światłem słonecznym, wysoką lub niską temperaturą. Nasze wyroby nadają się do recyklingu, a także są aseptyczne, można w nich wiec przechowywać mięso.

Produkty reklamowe

Przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkową i bardzo atrakcyjną ofertę na gadżety promocyjne. Dostępne w sklepie internetowym firmy E-reklamy produkty reklamowe wykonane są z największą starannością i świetnie sprawdzą się w trakcie użytkowania. Dużą popularnością cieszą się długopisy z nadrukami, teczki na dokumenty i torby ekologiczne.

Pracownia Finansowa opinie

Firmy crowdfundingowe zaczynają cieszyć się coraz większą popularnością. W związku z postępującym kryzysem gospodarczym przedsiębiorcy poszukują źródeł dodatkowych funduszy. Jednym z podmiotów, pomagających w pomnażaniu środków jest Pracownia Finansowa, na której temat inwestorzy udzielają pozytywnych opinii.

Formy wtryskowe produkcja

Formy wtryskowe w ostatnich latach bardzo się zrewolucjonizowało. Kąty przystawienia noża w tokarkach wykorzystywanych przez formy wtryskowe wpływają na trwałość ostrza narzędzia. Im są mniejsze, tym większy jest kąt naroża, a więc tym mocniejsza jest konstrukcja narzędzia. My również podążamy za nowościami. Zapoznaj się z nimi.