Odwrócona osmoza

Jednym z najprostszych sposobów uzdatniania wody jest odwrócona osmoza, która pozwala na polepszenie jakości używanej przez nas wody. Technologia ta wykorzystywana jest w naszych akcesoriach, które pozwalają na produkcję wody demineralizowanej. Nasi przedstawiciele zapoznają Państwa z szczegółami naszej oferty.

Ramka cyfrowa

Jeżeli szukać czegoś nowoczesnego, co jest w stanie skutecznie i godnie zastąpić tradycyjne dodatki, to skorzystaj z niezwykłego potencjału naszej ramki cyfrowej. To rozwiązanie dla tych, którzy kochają zmiany i nie chcą z nich rezygnować. Ogromna pamięć tego rozwiązania pozwala na zaprogramowanie ciekawych pokazów zdjęć. W naszej ofercie znalazły się modele o różnej rozdzielczości i przekątnej ekranu, co pozwoli dokonać właściwego wyboru. Są to także wspaniałe narzędzia marketingowe, które sprawdzają się w rożnych miejscach.

Maszyny pakujące

Jeżeli szukają Państwo profesjonalnych maszyn pakujących, zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy, zajmującej się dystrybucją wyposażenia przemysłowego. W naszym rozbudowanym asortymencie znajdują się urządzenia, które są przeznaczone do materiałów różnego typu. Jest to sprzęt profesjonalny, o bardzo wysokich parametrach, pozwalający na niezwykle wydajną pracę. Dzięki wysokiej precyzji oraz łatwej obsłudze doskonale sprawdzi się w zakładach produkcyjnych różnego typu. Oferujemy korzystne ceny.

Przekładnie planetarne

Firma ZD Motor Polska to jeden z liderów w zakresie dostarczania najbardziej innowacyjnych i zaawansowanych technologicznie urządzeń, które odnajdują zastosowanie w szerokiej gałęzi przemysłu. Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby wszystkie oferowane na naszej stronie internetowej rozwiązania spełniały preferencje oraz oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców. Prezentowane w katalogu przekładnie planetarne gwarantują niezawodną pracę przez długie lata. Zapewniamy wsparcie techniczne.

Faktury program

Chcecie Państwo maksymalnie ułatwić sobie zarządzanie rachunkami, których liczba notorycznie powiększa się ze względu na ciągłą działalność Waszego przedsiębiorstwa? Na faktury istnieje prosty sposób - program, który udostępniamy w zakresie działalności Firmatec. Nasza aplikacja do obsługi serwisu czy księgi przychodów i rozchodów sprawi, że wszelkie kwity będziecie mieć poukładane w cyfrowym archiwum i nie będzie żadnego zagrożenia, ze coś się zgubi bądź przepadnie. Możecie też wypróbować najpierw wersję demo.

Myjnie bezdotykowe

Planujesz inwestycję w dwu lub jednostanowiskową stację do czyszczenia pojazdów? Petronova - producent myjni bezdotykowych w swojej ofercie posiada kompleksowe wyposażenie takich obiektów. Montowane przez firmę stacje typu Super JET IV zasilane są jedynie przez energie elektryczną, a mała liczba stanowisk pozwala na ich budowę nawet na niewielkiej przestrzeni.

Ramię przegubowe

Szukasz solidnych manipulatorów przemysłowych? Koniecznie wejdź na stronę firmy AIR-LIFT, w której ofercie znajdziesz ramię przegubowe, chwytaki, podnośniki do worków i wiele innych urządzeń. Mają one za zadanie poprawę komfortu i ergonomii pracy. Są to sprzęty posiadające atesty bezpieczeństwa i opatrzone gwarancją.

Usługi informatyczne Poznań

Nasz młody, dynamicznie rozwijający się zespół oferuje Państwu usługi informatyczne, które obejmują tworzenie stron www (w tym projektowanie i hosting), serwis sprzętu IT oraz wdrażanie i kontrolowanie sieci internetowych. Sprawdź na naszej stronie lub odwiedź TMP w Poznaniu i zapoznaj się z pakietami.

Uszczelnienia

Nasza firma oferuje Państwu profesjonalne uszczelnienia techniczne, doskonale sprawdzające się w wielu rozwiązaniach przemysłowych. Posiadamy artykuły przeznaczone do połączeń statycznych (płyty włóknistoelastomerowe, grafitowe oraz elastomerowe) oraz dynamicznych (szczeliwa grafitowe, aramidowe oraz PTFE). Nasze produkty wykonywane są z najwyższej jakości materiałów, co stanowi gwarancję ich doskonałej szczelności, trwałości oraz odporności na niesprzyjające czynniki. W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt.

Informatyka śledcza

Świadczymy usługi przedsiębiorcom, osobom prywatnym oraz instytucjom, oferując najwyższej jakości działania z zakresu informatyki śledczej. W zakresie naszych działań należą między innymi odpowiednie zabezpieczanie komputerów oraz wykrywanie złośliwego oprogramowania, administrowanie sieci internetowych, odzyskiwanie oraz usuwanie danych z gwarancją całkowite poufności i inne. Jesteśmy doświadczonymi ekspertami, w związku z czym jesteśmy w stanie dopasować profil działań do indywidualnych wymagań Klientów.

Uszczelnienia

Niezależnie od tego jaki rodzaj działalności Państwo prowadzicie, w naszej ofercie znajdziecie najwyższej jakości uszczelnienia, które ze względu na swoją wysoką wytrzymałość oraz doskonałe parametry techniczne, spełnią wszelkie Wasze oczekiwania. Zachęcamy do inwestowania w wyroby o różnych średnicach i wymiarach, odmiennym zastosowaniu, a także zapraszamy na konsultację, w trakcie których przedstawicie nam Państwo swoje oczekiwania i pozyskacie produkt, który z całą pewnością spełni Wasze oczekiwania.

Profile zimnogięte

W naszej ofercie znajdą państwo takie materiały, które najpełniej zrealizują się w budownictwie przemysłowym. Wznoszenie nowych hal i obiektów to konieczność zwiększenia tempa prac oraz wykorzystania takich tworzyw, które są w stanie przetrwać próbę czasu oraz niekorzystne warunki. Właśnie dlatego naszym klientom oferujemy zarówno płyty warstwowe (w różnych realizacjach), jak i profile zimnogięte. Ich spójne działanie pozwoli państwu wznieść ciekawe i trwałe obiekty oraz dostosować ich strukturę do indywidualnych potrzeb.

Pilz

Proponujemy nowoczesne urządzenia oraz innowacyjne rozwiązania dla automatyki przemysłowej oraz automatyzacji procesów produkcji. Oferujemy szereg interesujących propozycji od znanego i cenionego w tej branży wytwórcy - marki Pilz. Gwarantujemy niezawodne działanie i usprawnienie procesu. Zapraszamy.

Rusztowania

Rusztowania przejezdne naszej firmy cechują się dużą stabilnością, są lekkie i mobilne, a jednocześnie bardzo wytrzymałe, odporne na zniszczenia mechaniczne. Oferowane przez nas konstrukcje doskonale spełniają swoje funkcje. Wysoka jakość i trwałość wykonanie gwarantuje bezpieczeństwo oraz swobodę pracy na wysokościach.

Osłona krawędzi

Jeżeli szukają Państwo wysokiej jakości wyposażenia do urządzeń przemysłowych, zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy Mesan, będącej dostawcą tego typu produktów. W naszym asortymencie znajdują się między innymi solidne osłony krawędzi, które zwiększają bezpieczeństwo urządzeń oraz ich trwałość. Są to elastyczne i mocne elementy, które są proste w montażu. Doskonale sprawdzą się przy powierzchniach różnego typu. Są odporne na wiele czynników, co pozwala na ich wykorzystanie w różnych środowiskach.

skup telefonów

Jeśli widzisz, że z Twojego starego smartfona lub tabletu nic już nie będzie, pod żadnym pozorem ich nie wyrzucaj. Oferujemy Ci korzystny skup telefonów komórkowych, dzięki czemu nie tylko pozbędziesz się nieużywanego urządzenia, ale również otrzymasz za nie uczciwe pieniądze. Propozycja firmy Alkom obejmuje również konsole do gier, komputery, notebooki oraz inny sprzęt elektroniczny. Na podobnym warunkach odkupujemy również nowe aparaty. Nie zastanawiaj się i umów się z nami na wycenę! Dane kontaktowe znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Laminatory

Internetowy sklep eBiurowe posiada w swojej ofercie niszczarki dokumentów, gilotyny, bindownice i laminatory, a także inne przedmioty, które przydają się w prowadzeniu profesjonalnego biura. Najwyższa jakość naszych produktów idzie w parze z ich przystępnymi cenami. Warto skorzystać z naszej wspaniałej oferty!

Taśmy transportowe

Są powszechnie wykorzystywane w automatach produkcyjnej, a także w zakładach zajmujących się recyclingiem. Taśmy transportowe są odpowiedzialne za sprawne poruszanie się elementów na linii produkcyjnej. Materiał, z którego zostały wykonane, a także ich detale techniczne, są dostosowane do elementów, które będą na nich przenoszone. Interbelts oferuje szeroki asortyment linii przeznaczonych ro różnych branż i zastosowań. Nasze wyroby świetnie sprawdzą się przy produkcji granulatu czy tez wyrobów spożywczych.