Konta osobiste

Korzystając z usług Alior Banku możesz mieć pewność, że wszelkie produkty finansowe, po które będziesz sięgać, będą całkowicie dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Zarówno kredyty hipoteczne, jak i konta osobiste, które przygotowujemy, to przykład naszej doskonałej współpracy z Klientami. Wejdź na stronę i sprawdź już dziś!

Coaching personalny

Jeśli jesteś lub wkrótce zostaniesz kierownikiem zespołu, z pewnością przyda ci się coaching personalny oraz biznesowy oferowany przez firmę Trueleader. Oferujemy warsztaty, podczas których dowiesz się, jak skutecznie zarządzać czasem, by zawsze wykonać obowiązki i móc poświęcić chwilę na spotkania z pracownikami. Znajdziesz i umocnisz swoje atuty. Wypełnisz luki w kompetencjach. Nauczysz się prowadzenia rozmów, argumentowania, asertywności. Będziesz wiedział jak zmotywować siebie oraz swoich pracowników. Zapraszamy.

Home assistance

Serdecznie witamy i zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych usług. Na naszej stronie znajdziesz szeroki wachlarz ubezpieczeń, które możesz załatwić online, bez wychodzenia z domu. A wśród nich: na dziecko, na życie, na podróż zagraniczną, na zwierzęta domowe, na dom, a także home assistance.

Biuro rachunkowe Warszawa

Dla wszystkich naszych Klientów fantastycznym sposobem na usprawnienie podstawowych działań oraz powierzenie ich specjalistom jest podjęcie się współpracy z doświadczonym biurem rachunkowym z Warszawy. Serdecznie zachęcamy do tego, by nawet najbardziej złożone zadania powierzać naszym ekspertom. Usługi, które realizujemy, zawsze są dopasowywane do Państwa oczekiwań i stanowią odpowiedź na indywidualne zapotrzebowanie konkretnego podmiotu gospodarczego. Jesteśmy w stanie przygotować także optymalizacje podatkowe.

Drukarka laserowa mono

W asortymencie posiadamy szeroki wybór urządzeń wykorzystywanych w przedsiębiorstwach. Wśród nich znajdują się drukarki monochromatyczne. Posiadamy systemy, które korzystają z funkcji InfoPrint, dzięki czemu modą sprostać potrzebom wydawców cyfrowych. Wykorzystują papier ciągły, dzięki czemu można uzyskać wysoką jakość i znaczą prędkość.

Tłumaczenie karty pojazdu

Jeżeli poszukujesz doświadczonych lektorów, którzy są w stanie podjąć się tłumaczenia dokumentów samochodowych nie tylko z języka angielskiego, to koniecznie podejmij współpracę z pracownikami firmy Tłumaczka. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że codziennie na tereny naszego kraju sprowadzane są pojazdy ze Szwecji, Węgier, Litwy, Holandii oraz innych krajów. Takie czynności wymagają również przełożenia na język polski zarówno papierów rejestracyjnych, karty pojazdu, jak i sporządzonej wcześniej umowy kupna-sprzedaży auta.

Frankowicze Getin Bank

Obecnie sądy bardzo często uznają umowy we frankach za nieważne, co jest dobrą opcją dla kredytobiorców, którzy mogą dochodzić swoich roszczeń i uzyskać niesłusznie pobrane prowizje, a także odsetki. Frankowicze Getin Bank z pewnością zadają sobie pytanie, co gdy instytucja finansowa ogłosi upadłość - czy będzie można odzyskać należności? Na szczęście odpowiedź na to pytanie jest twierdząca. O zwrot środków domagać się można w ramach postępowania upadłościowego.

Sprawozdanie do GUS

Biuro rachunkowe i usługi księgowe dla firm oferują szeroki zakres usług związanych z obsługą finansowo-księgową przedsiębiorstw. W ramach tych usług biura rachunkowe zajmują się m.in. prowadzeniem ksiąg rachunkowych, sporządzaniem deklaracji podatkowych i rozliczeń z ZUS. Jednym z ważnych elementów pracy biur rachunkowych jest przygotowanie sprawozdań finansowych, w tym sprawozdania do GUS (Głównego Urzędu Statystycznego). Sprawozdanie to jest niezbędne do przedstawienia informacji o sytuacji finansowej przedsiębiorstw oraz stanowi podstawę do ustalania danych statystycznych dotyczących gospodarki. Dlatego biura rachunkowe zapewniają ich profesjonalne i terminowe sporządzenie, gwarantując pełną zgodność z obowiązującymi przepisami.