Konta osobiste

Korzystając z usług Alior Banku możesz mieć pewność, że wszelkie produkty finansowe, po które będziesz sięgać, będą całkowicie dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Zarówno kredyty hipoteczne, jak i konta osobiste, które przygotowujemy, to przykład naszej doskonałej współpracy z Klientami. Wejdź na stronę i sprawdź już dziś!

Coaching personalny

Jeśli jesteś lub wkrótce zostaniesz kierownikiem zespołu, z pewnością przyda ci się coaching personalny oraz biznesowy oferowany przez firmę Trueleader. Oferujemy warsztaty, podczas których dowiesz się, jak skutecznie zarządzać czasem, by zawsze wykonać obowiązki i móc poświęcić chwilę na spotkania z pracownikami. Znajdziesz i umocnisz swoje atuty. Wypełnisz luki w kompetencjach. Nauczysz się prowadzenia rozmów, argumentowania, asertywności. Będziesz wiedział jak zmotywować siebie oraz swoich pracowników. Zapraszamy.

Home assistance

Serdecznie witamy i zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych usług. Na naszej stronie znajdziesz szeroki wachlarz ubezpieczeń, które możesz załatwić online, bez wychodzenia z domu. A wśród nich: na dziecko, na życie, na podróż zagraniczną, na zwierzęta domowe, na dom, a także home assistance.

Biuro rachunkowe Warszawa

Dla wszystkich naszych Klientów fantastycznym sposobem na usprawnienie podstawowych działań oraz powierzenie ich specjalistom jest podjęcie się współpracy z doświadczonym biurem rachunkowym z Warszawy. Serdecznie zachęcamy do tego, by nawet najbardziej złożone zadania powierzać naszym ekspertom. Usługi, które realizujemy, zawsze są dopasowywane do Państwa oczekiwań i stanowią odpowiedź na indywidualne zapotrzebowanie konkretnego podmiotu gospodarczego. Jesteśmy w stanie przygotować także optymalizacje podatkowe.

Firmy logistyczne

Do zadań naszego przedsiębiorstwa należą m.in. fulfillment oraz usługi konfekcyjne. Do skorzystania z naszej oferty szczególnie zachęcamy firmy logistyczne, szczególnie te, które rozrosły się już na tyle, że czynności magazynowe stały się dla nich bardziej skomplikowane. Zajmujemy się m.in. magazynowaniem towaru.

Drukarka laserowa mono

W asortymencie posiadamy szeroki wybór urządzeń wykorzystywanych w przedsiębiorstwach. Wśród nich znajdują się drukarki monochromatyczne. Posiadamy systemy, które korzystają z funkcji InfoPrint, dzięki czemu modą sprostać potrzebom wydawców cyfrowych. Wykorzystują papier ciągły, dzięki czemu można uzyskać wysoką jakość i znaczą prędkość.

Tłumaczenie karty pojazdu

Jeżeli poszukujesz doświadczonych lektorów, którzy są w stanie podjąć się tłumaczenia dokumentów samochodowych nie tylko z języka angielskiego, to koniecznie podejmij współpracę z pracownikami firmy Tłumaczka. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że codziennie na tereny naszego kraju sprowadzane są pojazdy ze Szwecji, Węgier, Litwy, Holandii oraz innych krajów. Takie czynności wymagają również przełożenia na język polski zarówno papierów rejestracyjnych, karty pojazdu, jak i sporządzonej wcześniej umowy kupna-sprzedaży auta.

Certyfikat przewoźnika

Rozwijasz swoją firmę lub zakładasz nową działalność? Chcesz uzyskać certyfikat przewoźnika? Zgłoś się do nas - ustalimy indywidualny termin szkolenia. Na zajęciach poznasz zagadnienia m.in. z prawa cywilnego, handlowego czy podatkowego - wszystko, co przyda ci się podczas prowadzenia własnego biznesu.