Konta osobiste

Korzystając z usług Alior Banku możesz mieć pewność, że wszelkie produkty finansowe, po które będziesz sięgać, będą całkowicie dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Zarówno kredyty hipoteczne, jak i konta osobiste, które przygotowujemy, to przykład naszej doskonałej współpracy z Klientami. Wejdź na stronę i sprawdź już dziś!

Coaching personalny

Jeśli jesteś lub wkrótce zostaniesz kierownikiem zespołu, z pewnością przyda ci się coaching personalny oraz biznesowy oferowany przez firmę Trueleader. Oferujemy warsztaty, podczas których dowiesz się, jak skutecznie zarządzać czasem, by zawsze wykonać obowiązki i móc poświęcić chwilę na spotkania z pracownikami. Znajdziesz i umocnisz swoje atuty. Wypełnisz luki w kompetencjach. Nauczysz się prowadzenia rozmów, argumentowania, asertywności. Będziesz wiedział jak zmotywować siebie oraz swoich pracowników. Zapraszamy.

złote monety inwestycyjne

Serdecznie polecamy Państwu znakomitej jakości złote monety inwestycyjne, które przyciągają uwagę nie tylko profesjonalnych numizmatyków, ale również inwestorów, którzy szukają odpowiedniego środka do ulokowania pieniędzy. Złote monety bulionowe z pewnością doskonale sprawdzą się jako element do inwestowania. Ich wartość będzie rosła, dzięki czemu mają Państwo pewność, że zainwestowane pieniądze zwrócą się, a także urosną na Państwa koncie. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty.

Home assistance

Serdecznie witamy i zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych usług. Na naszej stronie znajdziesz szeroki wachlarz ubezpieczeń, które możesz załatwić online, bez wychodzenia z domu. A wśród nich: na dziecko, na życie, na podróż zagraniczną, na zwierzęta domowe, na dom, a także home assistance.

Tłumaczenia specjalistyczne

Obszarem tłumaczeń wymagających od tłumaczy najwyższych umiejętności i niezwykle rozległej wiedzy są tłumaczenia specjalistyczne. Doskonałe umiejętności językowe, biegłe władanie obcym językiem w mowie i piśmie jest niewystarczającą gwarancją prawidłowo wykonanego przekładu pisemnego. Elementem niezbędnym w procesie tłumaczenia specjalistycznego jest rozbudowana wiedza z tej konkretnej dziedziny. W biurze tłumaczeń A-sped stworzyliśmy specjalny zespół, który tworzą tłumacze oraz specjaliści w swoich branżach weryfikujący poprawność przekładu.

Biuro rachunkowe Warszawa

Dla wszystkich naszych Klientów fantastycznym sposobem na usprawnienie podstawowych działań oraz powierzenie ich specjalistom jest podjęcie się współpracy z doświadczonym biurem rachunkowym z Warszawy. Serdecznie zachęcamy do tego, by nawet najbardziej złożone zadania powierzać naszym ekspertom. Usługi, które realizujemy, zawsze są dopasowywane do Państwa oczekiwań i stanowią odpowiedź na indywidualne zapotrzebowanie konkretnego podmiotu gospodarczego. Jesteśmy w stanie przygotować także optymalizacje podatkowe.

Firmy logistyczne

Do zadań naszego przedsiębiorstwa należą m.in. fulfillment oraz usługi konfekcyjne. Do skorzystania z naszej oferty szczególnie zachęcamy firmy logistyczne, szczególnie te, które rozrosły się już na tyle, że czynności magazynowe stały się dla nich bardziej skomplikowane. Zajmujemy się m.in. magazynowaniem towaru.

Drukarka laserowa mono

W asortymencie posiadamy szeroki wybór urządzeń wykorzystywanych w przedsiębiorstwach. Wśród nich znajdują się drukarki monochromatyczne. Posiadamy systemy, które korzystają z funkcji InfoPrint, dzięki czemu modą sprostać potrzebom wydawców cyfrowych. Wykorzystują papier ciągły, dzięki czemu można uzyskać wysoką jakość i znaczą prędkość.

Tłumaczenie karty pojazdu

Jeżeli poszukujesz doświadczonych lektorów, którzy są w stanie podjąć się tłumaczenia dokumentów samochodowych nie tylko z języka angielskiego, to koniecznie podejmij współpracę z pracownikami firmy Tłumaczka. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że codziennie na tereny naszego kraju sprowadzane są pojazdy ze Szwecji, Węgier, Litwy, Holandii oraz innych krajów. Takie czynności wymagają również przełożenia na język polski zarówno papierów rejestracyjnych, karty pojazdu, jak i sporządzonej wcześniej umowy kupna-sprzedaży auta.