Wynajem autokarów Poznań

Na stronie naszej wypożyczalni znajdziecie Państwo zaprezentowane nasze autokary na wynajem, jakie oferujemy Państwu w najbardziej atrakcyjnych cenach. Proponujemy naszym Klientom, do których należą między innymi biura podróży, nowoczesne modele, posiadające niezbędne ubezpieczenia i badania techniczne. Zapraszamy do Poznania.

Spedycja Polska Holandia

Nasza główna oferta to kompleksowa obsługa spedycyjna Polska - Holandia, jak również do innych krajów Europy Zachodniej. Nasza propozycja obejmuje szeroką flotę pojazdów transportowych w tym między innymi: plandeki, wywrotki, chłodnie, izotermy, a także duże samochody ciężarowe. Zapraszamy do skorzystania z usług!

Gąsienice do koparek

W naszej ofercie znalazły się nie tylko standardowe modele ogumienia do maszyn budowlanych, ale także te specjalistyczne, jak np. gąsienice do koparek. Tak jak w przypadku tradycyjnych opon, tak również i tutaj istotne jest odpowiednie bieżnikowanie, które zapewni maszynie pełną przyczepność i zwrotność.

Dźwigi samochodowe

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług podnośnikowych. Gwarantujemy staranność i precyzję wykonywanych prac. Nasze nowoczesne dźwigi samochodowe firmy Liebherr oraz wysoce wykwalifikowana kadra są w stanie sprostać każdemu, nawet najtrudniejszemu, zleceniu. Sprawdź maszyny, na jakich pracujemy, odwiedzając naszą stronę.

serwis kosiarek

Twoje maszyny budowlane, ogrodnicze lub rolnicze ie działają już tam sprawnie jak kiedyś lub kompletnie się zepsuły? Wejdź na stronę Centrum-części, gdzie znajdziesz nasz serwis kosiarek i innego rodzaju urządzeń. Dokonujemy rutynowych napraw, jak i generalnych remontów silnika czy też skrzyni biegów.

Regeneracja pompowtryskiwaczy

Jeżeli nie możesz odpalić silnika swojego auta, wyczuwasz jego nierówną pracę, gaśnie w najmniej oczekiwanym momencie powinieneś skontaktować się z nami. Zajmujemy się profesjonalną naprawą oraz regeneracją pompowtryskiwaczy stosowanych zarówno w pojazdach osobowych i dostawczych, jak i ciężarowych. Zapraszamy do kontaktu.

Podnośnik na tył ciągnika

Specjalnością naszej firmy jest tworzenie funkcjonalnych, zaawansowanych technologicznie oraz spełniających normy bezpieczeństwa maszyn budowlanych, takich jak podnośnik na tył ciągnika. Posiadamy modele sterowane hydraulicznie z możliwością regulacji ruchów na boki. Ponadto w naszej ofercie znajdziesz także zwyżki montowane na podwoziu samochodowym oraz rozwiązania niestandardowe. Ich największym atutem jest solidna i przemyślana konstrukcja o wysokiej sztywności oraz niezawodna praca. Zapraszamy do skorzystania z oferty Beckmann Volmer.

Paczki Polska Anglia

Jeżeli pragniesz skorzystać z usług wykwalifikowanych specjalistów w zakresie transportu, zapoznaj się z naszą ofertą na przewożenie paczek z Polski do Anglii i w odwrotną stronę. Oferujemy atrakcyjne ceny, doskonałej jakości pojazdy i bezpieczne docieranie zawsze we wskazane miejsce oraz w ustalonym terminie.

Skrzynie transportowe

Skrzynie transportowe powinny być wytrzymałe i solidnie wykonane, ponieważ to one odpowiadają za zabezpieczenie rozmaitych towarów przed uszkodzeniami jakie mogą się im przydarzyć podczas transportu. W naszej ofercie znajdą Państwo rewelacyjne skrzynie transportowe, które spełnią Państwa oczekiwania jakościowe.

Bandownice

Zajmujemy się sprzedażą urządzeń do transportu ręcznego oraz różnych taśm zabezpieczających. W ofercie mamy na przykład wózki widłowe i paletowe oraz folie stretch. Polecamy także bandownice, które zdecydowanie ułatwiają i usprawniają system pakowania towarów. Na naszej stronie znajdziesz pełną ofertę między innymi odwijaczy/odwijarek oraz paskowaczy.

Firma spedycyjna

Pragniesz zapewnić swojej firmie stałe dostawy, dostarczane w terminie i w stanie nienaruszonym? Zależy Ci zarówno na czasie, jak i bezpieczeństwie? Firma spedycyjna Paganini jest w stanie sprostać Twoim oczekiwaniom. Podejmiemy się nie tylko tradycyjnych przewozów, ale również bardzo specjalistycznych.

wypożyczalnia Eltrans

Oferujemy Państwu korzystny wynajem samochodów na krótkie oraz długie terminy. W naszej ofercie znajdziecie Państwo samochody osobowe, które spełnią każde oczekiwania w Opolu. Nasz wynajem aut to możliwość skorzystania z bezpiecznych i wygodnych pojazdów w atrakcyjnej cenie. Zapraszamy Państwa serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą!

Wynajem podnośnika koszowego

Szukasz sprawdzonej firmy wykonującej prace wysokościowe we Wrocławiu czy innych miejscach na Dolnym Śląsku? Oferujemy wynajem podnośnika koszowego wraz z operatorem, dzięki któremu umycie elewacji czy okresowa pielęgnacja drzew przestanie być problemem! Dysponujemy sprzętem, którego wysokość robocza to nawet 20m!

Monitoring GPS pojazdów

Urządzenia do śledzenia pojazdów należą obecnie do standardowego wyposażenia aut będących częścią floty firmowej każdego przedsiębiorstwa transportowego. Oferowany monitoring GPS pojazdów, jest systemem zintegrowanym i niezawodnym. Pozwala na nieustanne zbieranie wszystkich danych oraz na ich analizę. Dzięki temu, kluczowe decyzje można podejmować szybciej, co przekłada się na sprawniejsze dostarczenie towarów do klienta. Dodatkowo, wyeliminowane zostają nieplanowane upusty paliwa, jego kradzieże oraz zbędne nadgodziny.

przesyłki kurierskie Poznań

Nasza firma zajmuje się dostarczaniem zamówień nie tylko na obszarze Poznania, ale również całego kraju. Dostarczamy przesyłki kurierskie różnej wielkości: od małych do tych naprawdę dużych. Wykorzystywanie samochodów, motocyklów i rowerów sprawia ponadto, że jesteśmy w stanie dotrzeć w każde miejsce. Dodatkowo, to Państwo sami wybierają, jak szybko ma przebiegać dostawa zamówienia.