Wynajem autokarów Poznań

Na stronie naszej wypożyczalni znajdziecie Państwo zaprezentowane nasze autokary na wynajem, jakie oferujemy Państwu w najbardziej atrakcyjnych cenach. Proponujemy naszym Klientom, do których należą między innymi biura podróży, nowoczesne modele, posiadające niezbędne ubezpieczenia i badania techniczne. Zapraszamy do Poznania.

Busy z Belgii do Polski

Naszą specjalnością jest tani, szybki, bezpieczny i komfortowy przewóz pasażerów. Nasze nowoczesne, prowadzone przez zawodowych kierowców busy z Belgii do Polski oraz w przeciwnym kierunku wyjeżdżają każdego dnia, zapewniając dowiezienie Pasażera pod wskazany adres w dowolnej miejscowości. Jeśli zatem szukacie Państwo sprawdzonego przewoźnika, firma Tacconi poleca się do usług.

Transport Polska Holandia

Kompleksowa obsługa spedycyjna oraz transport Polska - Holandia, jak również do innych krajów Europy Zachodniej. Nasza propozycja obejmuje szeroką flotę pojazdów transportowych w tym między innymi: plandeki, wywrotki, chłodnie, izotermy, a także duże samochody ciężarowe. Zapraszamy do skorzystania z usług!

Gąsienice do koparek

W naszej ofercie znalazły się nie tylko standardowe modele ogumienia do maszyn budowlanych, ale także te specjalistyczne, jak np. gąsienice do koparek. Tak jak w przypadku tradycyjnych opon, tak również i tutaj istotne jest odpowiednie bieżnikowanie, które zapewni maszynie pełną przyczepność i zwrotność.

Dźwigi samochodowe

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług podnośnikowych. Gwarantujemy staranność i precyzję wykonywanych prac. Nasze nowoczesne dźwigi samochodowe firmy Liebherr oraz wysoce wykwalifikowana kadra są w stanie sprostać każdemu, nawet najtrudniejszemu, zleceniu. Sprawdź maszyny, na jakich pracujemy, odwiedzając naszą stronę.

serwis kosiarek

Twoje maszyny budowlane, ogrodnicze lub rolnicze ie działają już tam sprawnie jak kiedyś lub kompletnie się zepsuły? Wejdź na stronę Centrum-części, gdzie znajdziesz nasz serwis kosiarek i innego rodzaju urządzeń. Dokonujemy rutynowych napraw, jak i generalnych remontów silnika czy też skrzyni biegów.

Regeneracja pompowtryskiwaczy

Jeżeli nie możesz odpalić silnika swojego auta, wyczuwasz jego nierówną pracę, gaśnie w najmniej oczekiwanym momencie powinieneś skontaktować się z nami. Zajmujemy się profesjonalną naprawą oraz regeneracją pompowtryskiwaczy stosowanych zarówno w pojazdach osobowych i dostawczych, jak i ciężarowych. Zapraszamy do kontaktu.

Transport lotniczy

Odpowiedzialne przedsiębiorstwo Prawdziwyspedytor.pl proponuje bezustannie świadczenia o tak bezkonkurencyjnej cenie, takie jak przykładowo dystrybucja, transport przesyłek specjalnych, przesyłek paczkowanych, transport lotniczy, spedycja międzynarodowa i logistyka magazynowa. Ciepło zapraszamy do zapoznania się z naszą służbową witryną internetową figurującą pod adresem prawdziwyspedytor.pl. Entuzjastycznie namawiamy do odwiedzenia naszej głównej siedziby przedsiębiorstwa w Warszawie. Z nami każda usługa to pewna jakość i zaufanie.

Podnośnik na tył ciągnika

Specjalnością naszej firmy jest tworzenie funkcjonalnych, zaawansowanych technologicznie oraz spełniających normy bezpieczeństwa maszyn budowlanych, takich jak podnośnik na tył ciągnika. Posiadamy modele sterowane hydraulicznie z możliwością regulacji ruchów na boki. Ponadto w naszej ofercie znajdziesz także zwyżki montowane na podwoziu samochodowym oraz rozwiązania niestandardowe. Ich największym atutem jest solidna i przemyślana konstrukcja o wysokiej sztywności oraz niezawodna praca. Zapraszamy do skorzystania z oferty Beckmann Volmer.

Paczki Polska Anglia

Jeżeli pragniesz skorzystać z usług wykwalifikowanych specjalistów w zakresie transportu, zapoznaj się z naszą ofertą na przewożenie paczek z Polski do Anglii i w odwrotną stronę. Oferujemy atrakcyjne ceny, doskonałej jakości pojazdy i bezpieczne docieranie zawsze we wskazane miejsce oraz w ustalonym terminie.

Firma przeprowadzkowa Warszawa

Wiele organizacji transportowych zajmuje się głównie przewozem, a dodatkowo tylko świadczą takie usługi jak przeprowadzki. Wyjątkiem na tym polu nie jest firma przeprowadzkowa. Warszawa, gdzie przedsiębiorstwo posiada siedzibę może liczyć na pełen zakres usług. Przedsiębiorstwa takie mogą wykonać transport i przeprowadzki międzynarodowe, chociaż tak do końca to nie wchodzi w zakres ich usług. Jednak lepiej poszukać specjalistycznej usługi, jaką oferuje firma przeprowadzkowa. Warszawa jest jednym z głównych terenów jej działalności. Transport na życzenie możemy także ubezpieczyć.

Skrzynie transportowe

Skrzynie transportowe powinny być wytrzymałe i solidnie wykonane, ponieważ to one odpowiadają za zabezpieczenie rozmaitych towarów przed uszkodzeniami jakie mogą się im przydarzyć podczas transportu. W naszej ofercie znajdą Państwo rewelacyjne skrzynie transportowe, które spełnią Państwa oczekiwania jakościowe.