Spedycja Polska Holandia

Nasza główna oferta to kompleksowa obsługa spedycyjna Polska - Holandia, jak również do innych krajów Europy Zachodniej. Nasza propozycja obejmuje szeroką flotę pojazdów transportowych w tym między innymi: plandeki, wywrotki, chłodnie, izotermy, a także duże samochody ciężarowe. Zapraszamy do skorzystania z usług!

Dźwigi terenowe

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług podnośnikowych. Gwarantujemy staranność i precyzję wykonywanych prac. Nasze nowoczesne dźwigi samochodowe firmy Liebherr oraz wysoce wykwalifikowana kadra są w stanie sprostać każdemu, nawet najtrudniejszemu, zleceniu. Sprawdź maszyny, na jakich pracujemy, odwiedzając naszą stronę.

serwis kosiarek

Twoje maszyny budowlane, ogrodnicze lub rolnicze ie działają już tam sprawnie jak kiedyś lub kompletnie się zepsuły? Wejdź na stronę Centrum-części, gdzie znajdziesz nasz serwis kosiarek i innego rodzaju urządzeń. Dokonujemy rutynowych napraw, jak i generalnych remontów silnika czy też skrzyni biegów.

Podnośnik na tył ciągnika

Specjalnością naszej firmy jest tworzenie funkcjonalnych, zaawansowanych technologicznie oraz spełniających normy bezpieczeństwa maszyn budowlanych, takich jak podnośnik na tył ciągnika. Posiadamy modele sterowane hydraulicznie z możliwością regulacji ruchów na boki. Ponadto w naszej ofercie znajdziesz także zwyżki montowane na podwoziu samochodowym oraz rozwiązania niestandardowe. Ich największym atutem jest solidna i przemyślana konstrukcja o wysokiej sztywności oraz niezawodna praca. Zapraszamy do skorzystania z oferty Beckmann Volmer.

Paczki Polska Anglia

Jeżeli pragniesz skorzystać z usług wykwalifikowanych specjalistów w zakresie transportu, zapoznaj się z naszą ofertą na przewożenie paczek z Polski do Anglii i w odwrotną stronę. Oferujemy atrakcyjne ceny, doskonałej jakości pojazdy i bezpieczne docieranie zawsze we wskazane miejsce oraz w ustalonym terminie.

Bandownice

Zajmujemy się sprzedażą urządzeń do transportu ręcznego oraz różnych taśm zabezpieczających. W ofercie mamy na przykład wózki widłowe i paletowe oraz folie stretch. Polecamy także bandownice, które zdecydowanie ułatwiają i usprawniają system pakowania towarów. Na naszej stronie znajdziesz pełną ofertę między innymi odwijaczy/odwijarek oraz paskowaczy.

przesyłki kurierskie Poznań

Nasza firma zajmuje się dostarczaniem zamówień nie tylko na obszarze Poznania, ale również całego kraju. Dostarczamy przesyłki kurierskie różnej wielkości: od małych do tych naprawdę dużych. Wykorzystywanie samochodów, motocyklów i rowerów sprawia ponadto, że jesteśmy w stanie dotrzeć w każde miejsce. Dodatkowo, to Państwo sami wybierają, jak szybko ma przebiegać dostawa zamówienia.

Wypożyczalnia samochodów Dąbrowa Górnicza

Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu wynajmu aut osobowych na terenie Śląska. Nasze punkty odbioru pojazdów mieszczą się między innymi w Dąbrowie Górniczej, Sosnowcu czy Katowicach. Nasza wypożyczalnia samochodów oferuje pomoc w sytuacji awarii, nagłego wyjazdu lub gdy potrzebujesz pojazdu zastępczego.

nadawanie paczek

Nasza firma kurierska oferuje Państwu tanie przesyłki kurierskie na terenie całego kraju i za granicą. Nasza oferta przeznaczona jest dla każdego. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowe informacje o tym, jak korzystać z naszych usług oraz, dlaczego nasze tanie przesyłki kurierskie to najlepsza oferta dla Ciebie. Zapraszamy: http://www.paqnek.pl/

Zlecenia transportowe

Rozwój internetu daje wiele możliwości w zakresie poszukiwania partnerów i kontrahentów do różnego rodzaju czynności. Aby zebrać wszystkie informacje, a także usprawnić komunikację pomiędzy firmami logistycznymi i osobami, które zamawiają przewóz towarów, firma Transtube stworzyła swego rodzaju giełdę. Po rejestracji i założeniu na niej konta mogą Państwo korzystać z jej wszystkich dodatkowych opcji, a jedną z nich są zlecenia transportowe. Zachęcamy do odwiedzin naszej nowoczesnej platformy.

chiptuning samochodów osobowych

Po pewnym czasie, auto nie dostarcza już tyle emocji, co na początku. Dzieje się tak dlatego, że przyzwyczajamy się do jego mocy. Doskonałym rozwiązaniem będzie w tym przypadku chiptuning samochodów osobowych, który zapewnia podniesienie mocy i momentu obrotowego, poprawę dynamiki i obniżenie spalania.

wywóz gruzu

Jeżeli prowadzą Państwo prace budowlane lub remontowe, usługi naszej firmy VMG Polska są właśnie dla Państwa. Od wielu lat zajmujemy się wywozem śmieci oraz gruzu od klientów biznesowych, instytucjonalnych oraz indywidualnych na terenie Warszawy. Dysponujemy różnej pojemności kontenerami na odpady pobudowlane, ziemię, a także złom. Gwarantujemy Państwu zawsze terminowy odbiór odpadów, a także ciągłość w wymianie naszych pojemników. Zachęcamy do skorzystania z naszych konkurencyjnych cenowo usług w oparciu o jednorazowe bądź stałe zlecenie.

Koła pasowe klinowe

Oferujemy części przekładni mechanicznej, w tym koła pasowe klinowe z rowkiem, gładkie (płaskie) oraz z rowkami ułożonymi w poprzek obwodu (zębate). Wszystkie elementy maszyn cięgnowych wyrobione są na podstawie norm materiałowych, gotowe do użytku, szybkie w montażu i demontażu. W ofercie produkty z różną ilością oraz rozmiarem rowków.

Rampy z podnośnikiem

Niektóre naprawy samochodowe wymagają zagłębienia się w rejony znane tylko mechanikowi, dlatego też niezbędnym elementem wyposażenia warsztatów są rampy z podnośnikiem umożliwiające szybkie i sprawne rozwiązanie problemów. W naszej ofercie znajdziemy to akcesorium o długości 115 cm i maksymalnej wysokości 37 cm. Jest ona wyposażona w blokady zapewniające bezpieczeństwo mechanikowi i osobom znajdującym się w najbliższym otoczeniu.