Audycje i recenzje

Materiały pisane oraz fotografie nie są jedynymi źródłami informacji, z których korzystają młodzi ludzie oraz nauczyciele historii, przygotowując się do lekcji. Audycje i recenzje o znanych postaciach z przeszłości stanowią również idealne uzupełnienie wiedzy odnośnie wydarzeń, które miały miejsce kilkadziesiąt lat temu.

Kino plenerowe

Zajmujemy się przygotowywaniem i montowaniem ekranów filmowych w różnorodnych miejscach na świeżym powietrzu. Jeżeli zastanawiasz się, jak zorganizować kino plenerowe to chętnie doradzimy i podpowiemy, jak załatwić wszystko łatwo i bez problemu. Takie rozwiązanie jest atrakcyjne nie tylko dla dużych firm i instytucji (np. urzędów miasta), ale także dla mniejszych przedsiębiorstw jako urozmaicenie pikniku rodzinnego dla pracowników, którzy z pewnością docenią taki rodzaj atrakcji. Pokazy pod chmurką wyposażamy także w inne niezbędne elementy np. leżaki.

Książki do francuskiego

Księgarnia języków romańskich oferuje wsparcie dydaktyczne. Można tu nabyć między innymi książki do francuskiego, ułatwiające naukę gramatyki i przyswajanie słownictwa. Oferowane są podręczniki, ćwiczenia, słowniki, literatura piękna, gazety i komiksy. Przygotowano pomoce dla wszystkich poziomów, od A1 do C2.

Fotografia reklamowa

Naszą największą pasją jest wyjątkowa, unikalna i profesjonalna fotografia reklamowa. Naszym najważniejszym zadaniem jest w tym przypadku uchwycenie odpowiedniego klimatu oraz cech charakterystycznych danego produkty, czy też osoby. Zapewniamy, że dzięki naszej wiedzy teoretycznej, a także bogatemu doświadczeniu jesteśmy w stanie wykonać każdy projekt.