Audycje i recenzje

Materiały pisane oraz fotografie nie są jedynymi źródłami informacji, z których korzystają młodzi ludzie oraz nauczyciele historii, przygotowując się do lekcji. Audycje i recenzje o znanych postaciach z przeszłości stanowią również idealne uzupełnienie wiedzy odnośnie wydarzeń, które miały miejsce kilkadziesiąt lat temu.

Kino plenerowe

Zajmujemy się przygotowywaniem i montowaniem ekranów filmowych w różnorodnych miejscach na świeżym powietrzu. Jeżeli zastanawiasz się, jak zorganizować kino plenerowe to chętnie doradzimy i podpowiemy, jak załatwić wszystko łatwo i bez problemu. Takie rozwiązanie jest atrakcyjne nie tylko dla dużych firm i instytucji (np. urzędów miasta), ale także dla mniejszych przedsiębiorstw jako urozmaicenie pikniku rodzinnego dla pracowników, którzy z pewnością docenią taki rodzaj atrakcji. Pokazy pod chmurką wyposażamy także w inne niezbędne elementy np. leżaki.

Sesja z psem

Uwielbiasz swojego zwierzaka? Zapisz się wiec wraz z nim na wykonanie profesjonalnych zdjęć, którymi podzielisz się w mediach społecznościowych, a które po latach staną się doskonałą pamiątką. Aby zadbać o komfort Twojego pupila, indywidualna sesja z psem lub kotem odbywa się pod opieką weterynarza.