Obrazy drukowane na płótnie

W poszukiwaniu wartościowych staroci warto odwiedzić sklep z antykami - można tam znaleźć wiele ciekawych rzeczy, które można użyć do dekoracji domu, wykonywana jest też tam oprawa obrazów. Antyczna porcelana od lat cieszy się ogromnym powodzeniem. Sklep z antykami zazwyczaj wyposażony jest w porcelanę ręcznie dekorowaną. Czasem można natrafić na bardzo stare okazy mebli i dekoracji. Takie starocie znajdują wielu nabywców, którzy wkomponowują je w stylistykę salonu. Zazwyczaj starocie nie tylko zdobią dom, mogą też stanowić pewnego rodzaju inwestycję.

fotograf ślubny

Agencja Fotograficzna PAFmedia specjalizuje się w profesjonalnej fotografii ślubnej, której celem jest rejestracja uczuć i emocji towarzyszących tym wyjątkowym wydarzeniom. Oferujemy realizację reportażu z przygotowań do uroczystości, ceremonii oraz przyjęcia weselnego. Wykonujemy także sesje w ramach pleneru ślubnego w miejscach wybranych wspólnie z Młodą Parą. Rezultatem naszej współpracy jest powstanie wspaniałej pamiątki z tych niezapomnianych chwil - klasycznego, ręcznie szytego albumu lub efektownej fotoksięgi.

fotografia reklamowa Wrocław

Zajmujemy się wykonywaniem fotografii reklamowej produktów, która jest obecnie niezbędna przy promocji firmy i jej wyrobów. Naszą specjalnością są zdjęcia do sklepu internetowego. Dzięki profesjonalnemu sprzętowi jesteśmy w stanie stworzyć ujęcia, które pokażą produkt w jak najbardziej korzystnym świetle. Gwarantujemy wykonanie zlecenia już w 48 godzin od dostarczenia do nas produktów, co wyróżnia nas wśród konkurencji. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi dotychczasowymi realizacjami, które są dowodem naszego profesjonalizmu.

Fotoksiążka online

Doskonałą alternatywą dla tradycyjnych albumów ze zdjęciami jest fotoksiążka, którą można szybko i łatwo zaprojektować online. Sam wybierasz, jakie zdjęcia zostaną w niej umieszczone, jaka jej będzie oprawa i format. Oferujemy 10 różnych wielkości produktu, a liczba zamieszczonych grafik jest dowolna.