Obrazy drukowane na płótnie

W poszukiwaniu wartościowych staroci warto odwiedzić sklep z antykami - można tam znaleźć wiele ciekawych rzeczy, które można użyć do dekoracji domu, wykonywana jest też tam oprawa obrazów. Antyczna porcelana od lat cieszy się ogromnym powodzeniem. Sklep z antykami zazwyczaj wyposażony jest w porcelanę ręcznie dekorowaną. Czasem można natrafić na bardzo stare okazy mebli i dekoracji. Takie starocie znajdują wielu nabywców, którzy wkomponowują je w stylistykę salonu. Zazwyczaj starocie nie tylko zdobią dom, mogą też stanowić pewnego rodzaju inwestycję.

fotograf ślubny

Agencja Fotograficzna PAFmedia specjalizuje się w profesjonalnej fotografii ślubnej, której celem jest rejestracja uczuć i emocji towarzyszących tym wyjątkowym wydarzeniom. Oferujemy realizację reportażu z przygotowań do uroczystości, ceremonii oraz przyjęcia weselnego. Wykonujemy także sesje w ramach pleneru ślubnego w miejscach wybranych wspólnie z Młodą Parą. Rezultatem naszej współpracy jest powstanie wspaniałej pamiątki z tych niezapomnianych chwil - klasycznego, ręcznie szytego albumu lub efektownej fotoksięgi.

Fotografia ślubna Małopolska

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej propozycji, którą stanowi profesjonalna fotografia ślubna. Małopolska to region, w którym organizuję sesje plenerowe, choć z propozycją docieram również do innych miast. W naszej ofercie są pakiety, wśród których z pewnością znajdziesz odpowiedni dla swoich potrzeb. Polecamy!