Audycje i recenzje

Materiały pisane oraz fotografie nie są jedynymi źródłami informacji, z których korzystają młodzi ludzie oraz nauczyciele historii, przygotowując się do lekcji. Audycje i recenzje o znanych postaciach z przeszłości stanowią również idealne uzupełnienie wiedzy odnośnie wydarzeń, które miały miejsce kilkadziesiąt lat temu.

Kino plenerowe

Zajmujemy się przygotowywaniem i montowaniem ekranów filmowych w różnorodnych miejscach na świeżym powietrzu. Jeżeli zastanawiasz się, jak zorganizować kino plenerowe to chętnie doradzimy i podpowiemy, jak załatwić wszystko łatwo i bez problemu. Takie rozwiązanie jest atrakcyjne nie tylko dla dużych firm i instytucji (np. urzędów miasta), ale także dla mniejszych przedsiębiorstw jako urozmaicenie pikniku rodzinnego dla pracowników, którzy z pewnością docenią taki rodzaj atrakcji. Pokazy pod chmurką wyposażamy także w inne niezbędne elementy np. leżaki.

Książki do francuskiego

Księgarnia języków romańskich oferuje wsparcie dydaktyczne. Można tu nabyć między innymi książki do francuskiego, ułatwiające naukę gramatyki i przyswajanie słownictwa. Oferowane są podręczniki, ćwiczenia, słowniki, literatura piękna, gazety i komiksy. Przygotowano pomoce dla wszystkich poziomów, od A1 do C2.

Fotografia reklamowa

Naszą największą pasją jest wyjątkowa, unikalna i profesjonalna fotografia reklamowa. Naszym najważniejszym zadaniem jest w tym przypadku uchwycenie odpowiedniego klimatu oraz cech charakterystycznych danego produkty, czy też osoby. Zapewniamy, że dzięki naszej wiedzy teoretycznej, a także bogatemu doświadczeniu jesteśmy w stanie wykonać każdy projekt.

produkcja filmów reklamowych

Niezwykle trudnym i wymagającym pełnego zaangażowania przedsięwzięciem jest produkcja filmów reklamowych. Zespół MW multimedia realizuje ją od podstaw, czyli począwszy od stworzenia samego konceptu i scenariusza. Dobieramy odpowiednie środki wyrazu i tworzymy historie, które są w stanie dotrzeć do jak najszerszego grona klientów. Właśnie dlatego nasze realizacje okazują się tak skutecznym narzędziem promocji. Wyróżniają się na tle konkurencji nieszablonowością. Zachęcamy więc Państwa do współpracy.

DJ na sylwestra

Potrzebny Ci DJ na sylwestra? Szukasz kogoś kto już wiele razy organizował oprawę muzyczną na imprezy sylwestrowe? W takim razie doskonale trafiłeś. DJ Dymek to właściwy człowiek na właściwym miejscu. Aranżuję oprawę muzyczną na różnego rodzaju eventach. Zapewniamy najlepszy repertuar oraz bogatą ofertę. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z moją propozycją. Gwarantuje najwyższy standard usług, indywidualne podejście do klientów oraz korzystną ofertę cenową.