Książki do francuskiego

Księgarnia języków romańskich oferuje wsparcie dydaktyczne. Można tu nabyć między innymi książki do francuskiego, ułatwiające naukę gramatyki i przyswajanie słownictwa. Oferowane są podręczniki, ćwiczenia, słowniki, literatura piękna, gazety i komiksy. Przygotowano pomoce dla wszystkich poziomów, od A1 do C2.

Kubki świąteczne

Zajmujemy się działalnością, w ramach której podjęliśmy się dostarczania na rynek najbardziej wyjątkowych wyrobów ceramicznych, które idealnie sprawdzą się w każdym domu. W asortymencie dostępne są m. in. znakomite kubki świąteczne, w których kawa czy herbata z pewnością będą smakować jeszcze lepiej. Oferujemy wyroby w bardzo wielu wzorach.

Wynajem studia fotograficznego

Sala do sesji zdjęciowych to idealne miejsce dla każdego, kto szuka odpowiedniej przestrzeni do realizacji profesjonalnych fotografii. Wynajem studia fotograficznego daje dostęp do wysokiej klasy sprzętu, odpowiedniego oświetlenia oraz dekoracji, które pozwolą na stworzenie unikalnych i ciekawych ujęć. Każdy, kto prowadzi działalność związana z fotografią, czy to jako hobbysta, czy profesjonalista, doceni zalety wynajmu sali do sesji zdjęciowych. Dzięki temu będzie mógł swobodnie realizować swoje projekty, bez konieczności posiadania własnego sprzętu i wyposażenia czy też dbania o odpowiednie warunki pomieszczenia.