Lody Poznań

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia jednego z naszych poznańskich lokali. Marka Grycan to przede wszystkim wysokiej jakości lody tradycyjne, które tworzymy na bazie śmietanki kremówki bądź świeżego jogurtu naturalnego. Nasze wyroby dostępne są w wielu ciekawych smakach oraz z dodatkami takimi jak bakalie czy też siekana czekolada. Klientom oferujemy również orzeźwiające sorbety owocowe a także delikatne rurki z bitą śmietaną. Wszystkie produkty wyrabiane są według przekazywanych z pokolenia na pokolenie rodzinnych receptur. Czekamy na Państwa wizytę.

Pakowanie próżniowe

Przedstawiamy nowoczesne worki próżniowe Vacus dedykowane przechowywaniu jedzenia w warunkach domowych oraz gastronomicznych z dbałością o każdy szczegół mogący wpłynąć na świeżość i smak produktów. Zachęcamy do skorzystania z oferty na pakowaczki do użytku domowego, jak i gastronomicznego, na większą ilość. Pakowanie bez powietrza pozwala na zachowanie świeżości produktu nawet do pięciu razy dłużej niż podczas zwykłego trzymania go w lodówce. Brak powietrza bowiem ogranicza rozwój bakterii. To sposób na mrożenie.

garnki emaliowane

Garnki emaliowane, które dostępne są w ofercie sklepu Kuchniowo to z pewnością najlepsza propozycja dla osób, które dbają o każdy szczegół swojej kuchni. Jesteśmy przekonani, że to właśnie dzięki nam będzie możliwe idealne dostosowanie właściwości naczyń do Państwa oczekiwań i potrzeb. Serdecznie zapraszamy.

Spiralizer

Profesjonalny sprzęt kuchenny umożliwia przygotowanie smacznych posiłków. Aby satysfakcja była większa warto wyposażyć się w spiralizer, który usprawni przygotowanie różnych dań, ale także zapewni piękne dekoracje przyrządzanych potraw. Oferowana przez nas krajalnica idealnie nadaje się do rozmaitych warzyw i owoców.