Woda do domu

Już od ponad 22 lat przedsiębiorstwo PiastPol działa w branży rozlewniczej, a oferowana przez nas woda do domu lub firmy to rozwiązanie zdrowe, ekologiczne i ekonomiczne. Korzystamy z wymiennych butli wielokrotnego użytku, a także różnego rodzaju dystrybutorów, również takich, które wyposażone są w opcję podgrzewania lub chłodzenia wody.

Lody Poznań

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia jednego z naszych poznańskich lokali. Marka Grycan to przede wszystkim wysokiej jakości lody tradycyjne, które tworzymy na bazie śmietanki kremówki bądź świeżego jogurtu naturalnego. Nasze wyroby dostępne są w wielu ciekawych smakach oraz z dodatkami takimi jak bakalie czy też siekana czekolada. Klientom oferujemy również orzeźwiające sorbety owocowe a także delikatne rurki z bitą śmietaną. Wszystkie produkty wyrabiane są według przekazywanych z pokolenia na pokolenie rodzinnych receptur. Czekamy na Państwa wizytę.

sklep z suplementami

Regularnie trenujesz i chcesz osiągać jeszcze lepsze efekty? Odwiedź sklep z odżywkami sportowesuplementy.pl lub przyjdź do naszej siedziby. Znajdziesz tam witaminy i minerały, które pomogą Ci uzupełnić brakujące składniki nawet po bardzo intensywnym treningu. Posiadamy także spalacze tłuszczu, dla tych którym zależy na szybkich efektach odchudzania i zwiększeniu masy mięśniowej. Do ćwiczeń i fitnessu idealnym dodatkiem będą batony, żele i napoje, które dostaniesz u nas w atrakcyjnych cenach.

sól w saszetkach

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi logistyczno-magazynowe. Mamy w tej dziedzinie ogromne doświadczenie, które pozwoliło nam wyjść na przeciw różnorodnym oczekiwaniom klientów i wzbogacić nasza ofertę o kompletację i konfekcjonowanie. Działalność ta polega na łączeniu i pakowaniu razem różnorodnych produktów.

Pakowanie próżniowe

Przedstawiamy nowoczesne worki próżniowe Vacus dedykowane przechowywaniu jedzenia w warunkach domowych oraz gastronomicznych z dbałością o każdy szczegół mogący wpłynąć na świeżość i smak produktów. Zachęcamy do skorzystania z oferty na pakowaczki do użytku domowego, jak i gastronomicznego, na większą ilość. Pakowanie bez powietrza pozwala na zachowanie świeżości produktu nawet do pięciu razy dłużej niż podczas zwykłego trzymania go w lodówce. Brak powietrza bowiem ogranicza rozwój bakterii. To sposób na mrożenie.