Trampolina

Polecamy Państwu również wysokiej jakości trampoliny! Są to produkty przede wszystkim bezpieczne dla zdrowia i przyczyniają się do efektywnego poprawienia kondycji. Trampolina to idealne rozwiązanie dla osób chcących jednocześnie świetnie spędzić czas, odprężyć się i spalić kilka kalorii! W naszej ofercie dostępne są tylko i wyłącznie produkty najlepszej jakości. Trampolina, która dostępna jest w naszym asortymencie, nadaje się zarówno jako zabawa dla dzieci, ćwiczenia na siłowni, czy spożytkowanie energii w ogrodzie!

HMB

Sportowcy cenią HMB, czyli niezwykły suplement diety, który przyspiesza regenerację organizmu po wzmożonym wysiłku fizycznym i skutecznie obniża skutki stresu. Dodatkowo jest to znany spalacz tłuszczu! W naszym sklepie można nabyć ten preparat w bardzo przystępnych cenach. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Trening osobisty EMS

Tylko indywidualna opieka trenerska i odpowiednio dopasowane rozwiązania są w stanie połączyć wymagania z technikami działania i ciężką pracą. Jeżeli zależy Ci na widocznych efektach, to nie bagatelizuj nawet najdrobniejszych czynników. Trener personalny z Rzeszowa odkryje przed Tobą zupełnie nowe obszary sportu. Pokaże, że fitness, to nie tylko treningi, ale również zbilansowana dieta pozwalająca zwiększyć efektywność wysiłku fizycznego. W ten sposób odpowiednio wymodelujesz sylwetkę i pozbędziesz się zbędnych kilogramów.

Rower miejski damski

Szukasz idealnej alternatywy dla drogiej, cały czas spóźniającej się komunikacji miejskiej? W takim wypadku koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą i zakup idealny zarówno na dłuższe wycieczki, jak i do krótkich przejażdżek rower miejski damski. Wszystkie proponowane modele są bardzo wygodne, gdyż zapewniają utrzymanie wyprostowanej postawy. Dodatkowo, wyposażone są często w kosz lub bagażnik, gdzie można położyć plecak lub torebką. Dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych.

Płetwy do nurkowania

Wszystkim fanom podwodnych przygód, polecamy specjalistyczne akcesoria, które ułatwią wykonywanie tego typu aktywności. W skład asortymentu naszego sklepu wchodzą płetwy do nurkowania, które znacznie ułatwią pływanie pod wodą. Dostępne są modele kaloszowe i paskowe, które można dobrać w zależności od poziomu zaawansowania.