Trampolina

Polecamy Państwu również wysokiej jakości trampoliny! Są to produkty przede wszystkim bezpieczne dla zdrowia i przyczyniają się do efektywnego poprawienia kondycji. Trampolina to idealne rozwiązanie dla osób chcących jednocześnie świetnie spędzić czas, odprężyć się i spalić kilka kalorii! W naszej ofercie dostępne są tylko i wyłącznie produkty najlepszej jakości. Trampolina, która dostępna jest w naszym asortymencie, nadaje się zarówno jako zabawa dla dzieci, ćwiczenia na siłowni, czy spożytkowanie energii w ogrodzie!

Wiatrówka pistolet

Zajmujesz się wyczynowo bądź rekreacyjnie strzelectwem? W takim razie z pewnością przyda Ci się profesjonalna wiatrówka - pistolet bądź karabin pneumatyczny. W asortymencie naszego sklepu znajdziesz modele zarówno długie, jak i krótkie. Przed zakupem warto zapoznać się z aktualnymi regulacjami prawnymi - na posiadanie tego typu broni o mocy mniejszej niż 17 Jouli nie jest wymagane zezwolenie.

Joga

Fitness jest dla ciebie zbyt energiczny, a zdrowie nie pozwala ci na bieganie i inne formy ruchu? Wypróbuj metodę, którą pokochał cały świat. To joga! Zajęcia w Krakowie prowadzone są w różnych kategoriach wiekowych i pod różnym kątem zaawansowania, więc na pewno każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Sprawdź!

Rowery kross

Posiadamy szeroką ofertę różnych rowerów - zarówno dla tych z Państwa, którzy kochają szybką jazdę i adrenalinę, jak i dla tych, którzy rower traktują jako wygodny środek transportu lub sposób na relaks i odpoczynek. W nasze bogatej ofercie znajdą Państwo wyjątkowe promocje na rowery Kross - producenta, który od lat zapewnia sprzęt najwyższej jakości na terenie Polski oraz całej Europy. Liczy się jakość oraz swoboda użytkowania - dodatkowo gwarantujemy bezpieczeństwo jazdy! Zapraszamy na naszą stronę internetową.