Mikrodermabrazja Kraków

Na stronie katlejadayspa.pl sprawdzisz czym jest profesjonalna mikrodermabrazja. Kraków jest miastem, gdzie znajduje się nasz zakład kosmetyczny oferujące profesjonalne zabiegi mikrodermabrazji. Pozwalają one na powrót do pełnego blasku młodzieńczego wyglądu skóry. Nasze zabiegi wykonujemy w oparciu o specjalistyczny, zaawansowany technologicznie sprzęt. Zatrudniamy także doświadczonych specjalistów z zakresu wykonywania tego rodzaju zabiegów. Zapraszamy do kontaktu oraz odwiedzin naszego salonu kosmetycznego.

rękawiczki nitrylowe czarne

Producenci kosmetyków coraz większą wagę przykładają do tego, by ich produkty nie podrażniały skóry. Jej wrażliwość to jednak bardzo indywidualna sprawa. Podczas pracy z preparatami do pielęgnacji i koloryzacji włosów warto wyposażyć się w odpowiednią ochronę, jak choćby dostępne u nas czarne rękawiczki nitrylowe.

Lee sklep internetowy

Przez ponad sto lat działalności firmy, miliony ludzi na całym świecie miało już szansę przekonać się o wysokiej jakości i trwałości odzieży marki Lee. Sklep internetowy, który prowadzimy oferuje Państwu w atrakcyjnych cenach różnorodne fasony dżinsów, koszul oraz kurtek tego renomowanego producenta.

Pralnia wodna

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego czyszczenia odzieży roboczej, bielizny gastronomicznej i hotelarskiej. Nasza pralnia wodna charakteryzuje się konkurencyjnymi cenami oraz specjalistycznie wyszkolonym personelem, który jest w stanie wspomóc i poinformować o odpowiedniej konserwacji Państwa ubrań.

biżuteria z perłami

Każda kobieta chce czuć się pięknie i wyjątkowo. Biżuteria z perłami to ozdoba, która jest symbolem prawdziwej elegancji oraz ponadczasowego szyku. Oferujemy szeroki wybór pięknych naszyjników, kolczyków, a także bransoletek. Łącząc poszczególne akcesoria możesz stworzyć wspaniały i unikalny komplet.